Nisan Ajandam 1 Cts. 2 Paz. 4 Sa.

Sergiler, konserler, en renkli aktivite ve mekanlar seni bekler! Ajandana not etmeyi unutma, eğlenceyi kaçırma!

Hey Girl - - K-POP -

volkswagen Arena, türk rock müziğinin en önemli kadın vokallerinden Şebnem Ferah’ın ve efsanevi şarkılarıyla MFÖ’nün performanslarına ev sahipliği yapacak. Kapılar saat 14:00’te açılıyor.

7 Cu.

UNıQ Hall, rıza Kocaoğlu’nun ödüllü performansıyla “ormanlarardan Hemen Önceki Gece” oyununa una UNıQ Hall ıstanbul’da ev sahipliği ği yapıyor. Saat 20:30’da orada ol!

15 Cts.

türkiye’de büyük bir hayran kitlesine sahip olan, her albümü ile altın ve platin plak kazanan Pink Martini, yepyeni albümleri “Je Dıs oui”nin Avrupa turnesi kapsamında Pasion turca organizasyonu ile 15 Nisan’da volkswagen Arena’da hayranları ile buluşacak. Saat 21:00’da başlayacak bu şöleni kaçırma!

Paz.

23 NİSAN UlUSAl EGEMENlİKK vE ÇoCUKCU BAyrAMı KUtlU olSUN! N! Bro Bronz ve camdan yaptığı kadın figürleri ve büstleri ile dünya çap çapında ünlenen sanatçı Emel vav vardar, Nisan ayı boyunca New yory york’ta Chelsea’nın önemli on gal galer is i n d e n biri ola ol a n Amsterdam Wh Whi tn e y Gallery’de e hey heykellerini se rser sergiliyor.

8 Cts.

Fi Finlandiya’nınnl a uluslararası markal larındanar ı n Apocalyptica, grubun çıkış albü albümü “Plays Metallica by Four Cell Cellos”un 20. yılında, albümün tamam mamını çalacakları özel bir turne ile İ İstanbul’as t an da uğruyor. Saat 21:00’de Kü Küç KüçükÇiftliçükÇift li k Park Park’tat a ol!

16 Paz.

Dan Dans Ederken Engel yoktur; Dans Engel tanımaz! “rüya ve M Maskeler Dans Gösterisi”, saat 20:00’de yunus Emre Kültür MerkeziM Müş Müşfik Kenter Sahn Sahnesi’nde...

26 Çar.

Ünl Ünlü piyanist Nicolas Horvath, Akb Akbank Sanat’taki konserinde ü ünlü bestecinin en beğenilen eserlerini müzikseverlerüzikseverler le p paylaşacak. Kon Konser saat 20:0 20:00’de başlıyor lıyor. türkiye’de modern doğaçlama tiyatrosunun öncüsü olan Mahşer-i Cümbüş, tiyatroseverler ile buluşmaya devam ediyor. Saat 20:30’da Caddebostan Kültür Merkezi’nde başlayacak bu gösteriyi kaçırma!

11 Sa.

Ba-tiyatro, son oyunu “Hafızasını Kaybeden Müzeden Bir traktöre Mektuplar” ile saat 20:30’da g garajistanbul’da

21 Cu.

Pop müziğin sevilen isimlerinden Buray, saat 21:30’da Beyrut Performance sahnesinde seninle buluş luşuyor. şuyor.

29 Cts.

An Epic Symphony, Aya İrini Müzesi’ne geliyor. Saat 21:00’de başlayacak gecede ülkemizin önemli solistlerinden Nilüfer’in p performasını da izleme fırsatı bula lacaksın.acaksın.

6 Per.

İYİ Kİ DOğDUN PEYTON LİST!

14 Cu.

londra’da 10 sezon kapalı gişe oynayan müthiş komedi “Shakespeare’in Bütün Eserleri - Hafif Kısaltılmış”, saat 20:30’da Akasya Kültür Sa Sanat’taanat ta seninle b buluşuyor.şy

22 Cts.

Geleneksel Hint Kültürünün en büyük bayramı olan HoliFest, bu yıl İstanbul’da gerçekleşecek. Biletler ve ayrıntılı bilgi için Biletix’in internet sitesini ziyaret edebilirsin!

30 Paz.

101 İstanbul lezzeti Festivali, nefes kesen bir Boğaz manzarasına sahip the Marmara Esma Sultan’da!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.