HARRY

One Direction’ın yakışıklısı Harry Styles, gruptan ayrı olarak yayınladığı parçasını hayranlarının beğenisine sundu. İşte tüm detaylar! Yakışıklı yıldız, şarkının klibi için kuşlar gibi uçtu, adeta havada süzüldü. İşte o fotoğraflar:

Hey Girl - - BU AY - Yazı Öznur Nizam

İlk solo şarkı

One Direction grubu dağılmadı ancak grup üyeleri birbirlerinden ayrı bir şekilde müzik çalışmalarına başladı ve solo kariyerin peşine düştü. Bu durum Harry’i de harekete geçirdi. Böylece ilk solo şarkısı için çalışmalara başladı. Ancak bunun tamamlanması birkaç günde gerçekleşmedi; hatta yıllarını aldı. Çünkü Harry, eskiden beri bu şarkı üzerinde çalışıyor, zamanla şarkıya yeni şeyler katıyordu. Bu sebeple de büyük emek verdiği “Sign of the Times” şarkısını grupla söylemek yerine, tek başına yayınlamaya karar verdi. Yeni şarkısı için çok çalışan Harry, “Biraz garip hissediyorum. Kendimi uzun zamandır stüdyoda kış uykusuna yatmış gibi hissediyorum. Şimdi onu yayınlama vakti” dedi.

Büyük destek

Şarkı yayınlandığı andan itibaren olumlu yorumlar almaya başladı. Yakışıklının hayranları Instagram, Twitter ve Youtube gibi birçok sosyal medya üzerinden şarkıyı ne kadar beğendiklerini anlatarak ona teşekkür ettiler. Şarkıyı beğenen isimlerin başında ünlü yıldız Shawn Mendes geldi. Şarkının ne kadar mükemmel olduğunu bir tweet atarak herkese duyurdu. Harry’e gruptan Niall Horan, Louis Tomlinson ve Liam Payne’den de destek geldi. Meghan Trainor ise bir tweet atarak Harry’nin yeni şarkısını herkese duyurdu.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.