İyilik meleği Zendaya

Oyunculuğu ve şarkıcılığıyla tanıdığımız Zendaya, iyi kişiliğiyle de öne çıkıyor. İnsanlara yardım etmek için elinden gelen her şeyi yapıyor. İşte güzel yıldızın pek bilinmeyen yönleri!

Hey Girl - - BU AY -

Hayaller gerçek oluyor

Zendaya’nın hayallerini gerçekleştirmek isteyen ancak bunun için fırsatı olmayan gençlere yardım ettiğini biliyor muydun? Müzikle ilgilenen gençleri, bir araya getirerek stüdyoya götürdü. Bu onlar için önemli bir adımdı çünkü müziklerini kaydetme fırsatı buldular. Buna olanak hazırlayan kampanya kendisine ulaştığı an kabul ettiğini söyleyen Zendaya, bunun en önemli sebebini annesinin ve babasının öğretmen olmasına bağlıyor. Bu yüzden küçüklere elinden geldiğince yardım etmek istediğini söylüyor. Onun sayesinde gençler yeteneklerini gösterip kendilerini kanıtlama fırsatı buldular!

SeSini Duyuruyor

Ünlülerin internetteki takipçileri her zaman onları pohpoh’lamıyor, bazen de kötü yorumlar yapıyor hatta çok kaba söylemlerde bulunarak onları aşağılıyorlar. Güzel yıldız, küçükken annesinin ve babasının onu tüm bunlardan korumak istediğini, bu yüzden cevap vermeyip tüm kötü yorumları boş verdiğini söylüyor. Ancak büyüyünce bunlarla başa çıkmanın asıl yolunun sesini duyurmak olduğunu anlatıyor. Bunu ise başkalarının duygularını incitmeden yapıyor. Bu kötülükleri tersine çevirmek için şakalar yapıyor ve pozitif oluyor. Böylece bu tutuma maruz kalan diğer insanlara da ilham kaynağı oluyor. Olumlu düşünmeye önem veriyor Çevresindeki kadınların kendilerini kötü hissetmelerine, sadece dış görünüşlerinden dolayı yargılanmalarına katlanamayan Zendaya, iltifat etmenin hayattaki en önemli şeylerden biri olduğunu düşünüyor. Bazen internette tanımadığı kadınlara bile ne kadar güzel olduklarıyla ilgili yorum bıraktığını ya da yolda gördüğü bir kızın ayakkabısını çok beğendiğini ona söylediğini anlatıyor. Yani kendisini pozitiflikle çevreliyor. Olumlu düşününce her işinin olumlu gittiğine ve insanları daha çok gülümsettiğine inanıyor.

yarDımı unutmuyor

Zendaya’nın yardım kuruluşlarına elinden geldiğince katkıda bulunduğunu herkes biliyor. Hatta sadece kendi çevresine değil tüm dünyaya yardım etmeyi hedefliyor. Yetenekli oyuncu, 18. doğum gününde Tanzanya, Filipinler ve Haiti’deki 150 çocuğun açlık sorunu için yardımda bulunmuştu. 19. doğum gününde ise, hayranlarından para bağışı yapmalarını rica etti ve toplanan paranın iyi yerlere gitmesine katkıda bulundu!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.