Karayip Korsanları

“Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikami” filmi aksiyonun sınırlarını zorlamak için geliyor. Maceranın devamı 26 Mayıs’ta beyaz perdede!

Hey Girl - - BU AY - Yazı Öznur Nizam

En güçlü düşman

Kaptanların en havalısı Jack Sparrow, yeniden denizlere yelken açıyor, heyecan dolu olaylar peşini bir türlü bırakmıyor. Kötü kalpli Kaptan Salazar ve yönetimindeki ölümcül hayalet korsanlar, denizdeki tüm korsanları öldürüyorlar ve bu sayede Şeytan Üçgeni’nden kaçıyorlar. Geriye öldürmeleri gereken tek bir korsan kalıyor. O korsan ise kahramanımız Jack’ten başkası değil. Jack, Salazar’ın gazabından ve intikamından kurtulmanın yollarını aramaya başlıyor. Çözüm olarak ise Poseidon Asası’nın gücünü kullanmak istiyor, böylece onun peşine düşüyor. Bu efsanevi asayı bulmak için ise güzel ve zeki gökbilimci Carina Smyth ile bir anlaşma yapıyor. Tabii bir de arama ekibine Kraliyet Donanması’ndan dik başlı, genç bir denizci olan Henry’i ekliyor. Küçük ve külüstür gemisi Dying Gull’un dümenindeki Jack Sparrow, çıktığı bu yeni yolculukta hem kötü kaderini tersine çevirmenin hem de şimdiye dek karşına çıkan en güçlü ve korkunç düşmanını yenmenin yollarını arıyor.

yEni isimlEr EklEndi

On yılın ardından Orlando Bloom yeniden “Karayip Korsanları” serisinin kadrosunda yer alıyor. Yüzündeki çirkin yara izleriyle ekranlara gelen karakter, oğlu Henry’nin karşısına çıkıyor ve onunla yüzleşiyor. Henry karakterini “Mısır’ın Tanrıları” ve “Seçilmiş” filmleriyle tanıyıp sevdiğimiz Brenton Thwaites canlandırıyor. Yakışıklı, film için çok heyecanlıdığını, daha önce hiçbir sette bu kadar deneyim kazanmadığını söylüyor. Serinin bir diğer yeni yıldızı ise “The Maze Runner” serisinin güzeli Kaya Scodelario. Yetenekli oyuncu yeni filmi için çok heyecanlı hissediyor ve hayranlarının Karayip Korsanları’nın yeni karakteri Carina Smyth ile tanışması için sabırsızlanıyor!

Filmin yönetmeni JoachIm RonnIng, InstagRam’dan bomba gibi paylaşImlaR yapmaya devam ediyoR. işte maceRanIn peRde aRkasI:

BRENTON THWAITES KAYA SCODELARIO OrlandO BlOOm

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.