SELENA

Heyecanlı bekleyiş sona erdi! Selena Gomez yeni single’ı “Bad Liar” ile karşımızda. Peki, kim bu “Kötü Yalancı”?

Hey Girl - - BU AY - Yazı Bilgecan Koçana

MERAKLANDIRDI!

Sevgili Selena’mız geçtiğimiz ay sosyal medyada paylaştığı gizemli fotoğraflarla hepimizin gündemindeydi. Aynanın üzerinde ruj ile “Bad Liar” yani “Kötü Yalancı” yazılmış olan fotoğraflar şarkıcının fanlarında büyük bir merak uyandırdı. Acaba bu paylaşım Selena’nın yapımcılığını yaptığı “13 Reasons Why” dizisi ile mi ilgiliydi yoksa yeni bir şarkı mı geliyordu? Daha sonra kendi internet sitesinde başlattığı geri sayım ile birlikte “Bad Liar”ın yeni single’ının adı olduğunu anladık. Ve nihayet 18 Mayıs tarihinde yeni şarkısı “Bad Liar”ı yayınladı. Müzik listelerinden de dilimizden de uzun süre düşecek gibi görünmeyen bu şarkı, yeni soru işaretlerini de beraberinde getirdi.

Kim bu yalancı!

Bildiğiniz gibi Selena Gomez, The Weekend’in Bella Hadid’le olan ilişkisi bittikten çok kısa bir süre sonra ünlü şarkıcıyla yeni bir ilişkiye başlamış ve hepimizi şaşırtmıştı. Çiftimiz gerçekten birlikte olmadıklarını veya öyle olsa bile bunun çok uzun sürmeyeceğini düşünenlere yanıt olarak, geçtiğimiz ay düzenlenen Met Gala gecesine birlikte katıldı. Ünlü çift, mutluluklarını sergilemekten çekinmediler. Üstelik Selena’nın annesi Mandy de bu ilişkiyi onaylıyor. The Weekend’in Instagram’da paylaştığı Selena ile birlikte katıldıkları Met Gala’da çekilmiş fotoğraflarının altına “Işıldıyorsunuz, güler yüzlü, sağlıklı ve sevgi dolu görünüyorsunuz. Anne mutlu. Öpüyorum” şeklinde bir yorum bırakmış.

Yani yeni şarkıda bahsi geçen “Kötü Yalancı”nın The Weekend olması pek olası değildi. Şarkısının adını ilk duyduğumuzda geride kalan ilişkisine bir gönderme yapıyor ve Justin Bieber’a “Kötü Yalancı” diyor olabilir diye düşünmüştük. Ancak şarkı yayınlandığında bizim düşündüğümüz gibi olmadığını anladık. Meğer “Seni düşünmemeye çalışıyorum, hayır ama bu hislerle yanıp tutuşurken sanırım kötü bir yalancıyım” diyen Selena, başkasından değil kendinden bahsediyormuş. Şarkının sözleri adeta The Weeknd’e olan aşkını itiraf eder nitelikte. Hislerini saklamakta pek iyi olmayan Selena’yı umarız ki daha uzun süre mutlu görürüz.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.