Zombi zamanı

En sevdiğimiz dizilerden biri olan “Fear The Walking Dead” yepyeni maceralara atılmaya hazırlanıyor. Sen de diziyi bizim kadar çok özlediysen 4 Haziran’ı kaçırma!

Hey Girl - - BU AY -

EFSANE GERİ DÖNÜYOR

“Fear The Walking Dead” dizisinde heyecan tam gaz devam ediyor, 3. sezon başlıyor. Karakterlerimizin başı ne yazık ki beladan kurtulmuyor. Ne zaman birini atlatsalar diğer bir sorunla yüzleşmek zorunda kalıyorlar. Geçtiğimiz sezonda grup üyeleri yaşadığı anlaşmazlıklar sonrasında farklı yollara gitmeyi seçti. Hatta bu durum aileleri ayırdı bile diyebiliriz çünkü Nick annesini terk etti, Chris ise babasını. Ofelia’nın da gruptan ayrılmasıyla işler iyice karıştı…

Geçen sezonu hatırlayalım…

• Nick, Luciana’yı uzun bir süre koloniden kaçmak için ikna etmeye çalışıyor. Ancak Luciana, kolonisine sadık olduğu için kaçmayı reddediyor. Ancak daha sonra ihanete uğradığını düşündüğü için koloniyi kendi isteğiyle terk ediyor. Nick ve pek çok kişi onun izini takip ediyor. Sonunda ise işler sarpa sarıyor çünkü ekip saldırıya uğruyor!

• Chris, yabancılarla beraber yeni bir yola çıkıyor. Fakat bacağı kırıldığı için Travis ve Brandon’ın gözünde işe yaramaz konumuna düşüyor. Bu yüzden Chris’i başından vuruyorlar ve karaktere veda ediyoruz.

• Travis, oğlu Chris’i yabancılarla beraber bırakmak zorunda kaldığı için suçluluk hissediyor. Madison ise onu böyle görmeye dayanamadığı için bu işin peşini bırakmasını söylüyor. Ancak Travis, Brandon ve Derek’i gördüğünde onları oğluyla ilgili sorgulamaya başlıyor. Madison cephesinde de işler hiç yolunda gitmiyor. Her zaman ki gibi ailesini seçiyor ve herkesi bu belalardan kurtarmaya çalışıyor!

• “Fear The Walking Dead” resmi Instagram adresinde dizinin yeni bölümü için geri sayım yapıyor. Tabi oyuncular da tüm ekip kadar heyecanlı ve fotoğraf paylaşmaya devam ediyor. İşte Instagram’da “Fear The Walking Dead” bombardımanı!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.