Justin'in seçimleri

Üç yeni şarkıyla birden hayranlarının karşısında olan Justin, bu yaz listelerin bir numaralı ismi!

Hey Girl - - BU AY - Yazı Bilgecan Koçana

DJ Khaled, ft. Justin Bieber, Quavo, Chance the Rapper, Lil Wayne I’m the One

DJ Khaled’in onuncu stüdyo albümü “Grateful”un ikinci single’ı olan şarkı, dev isimleri bir araya getirdi. 28 Nisan’da yayınlanan “I’m the One”, Billboard Hot 100 listesine bir numaradan giriş yaptı ve 2010’da yayınlanan “Eminem – Not Afraid”den bu yana bunu başaran ilk hip-hop şarkısı oldu. Justin Bieber ise “Purpose” albümünün ilk üç single’ının ardından bu şarkı ile dördüncü kez liste başı oldu.

Luis Fonsi, Daddy Yankee ft. Justin Bieber Despacito Remix

İngilizce ve İspanyolca sözlerden oluşan şarkının remix’inde Luis Fonsi ve ünlü rapçi Daddy Yankee’ye Justin Bieber eşlik ediyor. Billboard Hot 100 listesinde birinciliği elde eden şarkı 1996 yılında yayınlanan “Macarena”dan bu yana zirveye ulaşan ilk ağırlıklı olarak İspanyolca sözlü şarkı oldu. Bir hafta önce “I’m the One” ile bir numarada olan Justin ise tarihi bir rekora imza atarak ardı ardına iki hafta yeni bir numara çıkaran ilk sanatçı oldu.

David Guetta ft. Justin Bieber 2U

Başarıya doymayan Justin, bu seneki üçüncü işbirliğini dünyanın en tanınan ve en başarılı DJ’lerinden biri olan David Guetta ile yaptı. Bu yazın marşı olması gözüyle bakılan şarkı, 9 Haziran’da yayınladı. David Guetta, şarkı ve Justin ile ilgili olarak: “Justin’in kendine özgü ve çok güzel bir sesi var ve onun yeteneğine, aynı zamanda seçimlerine çok saygı duyuyorum. Kendini baştan keşfetme yoluna girerek çok yaratıcı işler çıkardı. Sonunda onunla beraber bir kayıt yaptığımız için mutluyum. Bence ‘2U’ duygusal enerjinin sağlam bir melodiyle inanılmaz bir birleşimi” yorumunda bulundu.

Güzeller geçidi

Şarkıyla ilgili dikkat çekici bir diğer detay ise Victoria’s Secret meleklerinin hazırladığı “lip sync” videosu. Jasmine Tookes, Martha Hunt, Stella Maxwell, Sara Sampaio, Elsa Hosk ve Romee Strijd’in yer aldığı videoda, modeller, gerçekleştirdikleri bir fotoğraf çekimi setinde “2U”nun sözlerine dudaklarını oynatarak eşlik ediyor. Melekler daha önce de, 2012 yılında Victoria’s Secret podyumunda performans sergileyen Justin’in, “Beauty and a Beat” şarkısına böyle bir video hazırlamıştı. Şarkının klibinde Justin Bieber’ı görememekten şikayetçi olanları ise bir sürpriz bekliyor olabilir. Çünkü David Guetta, Victoria’s Secret versiyonu dışında şarkıya bir video klip daha çekileceğini açıkladı. Bu videoda Justin’in yer alıp almayacağını hep birlikte göreceğiz.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.