Örümcek Adam

En sevdiğimiz kahramanlardan biri olan Örümcek-Adam, beyaz perdeye geri dönüyor. Üstelik her zamankinden genç ve enerjik olarak!

Hey Girl - - BU AY -

Liseli Örümcek-Adam

Örümcek-Adam efsanesi “Örümcek-Adam: Eve Dönüş” isimli yepyeni filmiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu kez henüz ergenlik çağındaki Peter Parker ile tanışacağız. O da her genç gibi okula gidiyor, dersleriyle sosyal hayatını bir arada yürütmeye çalışıyor. Tabii bir de herkesten sır gibi sakladığı Örümcek-Adam kişiliği var. En yakın arkadaşlarından biri bu durumu saklarken gizlice dünyayı kurtarmaya devam ediyor. Filmin en büyük sürprizlerinden biri “Michelle” karakterini canlandıran Zendaya! Güzel yıldızın karakteri uzun süre bir sır olarak saklandı, hala da karakteriyle ilgili netlik kazanmayan şeyler var. Çünkü çizgi romanda Michelle isminde bir karakter yer alıyor. Ancak bu karakterin Zendaya’nın karakteriyle hiç alakası yok. Yani sadece bir isim rastlantısı olduğunu söyleyebiliriz. Ortaya atılan en büyük iddia ise soyadının “Toomes” olmasından kaynaklanıyor. Çünkü Örümcek-Adam’ın en büyük düşmanlarından biri olan “Vulture” aslında “Adrian Toomes” ismine sahip. Durum böyle olunca da Zendaya onun kızını canlandırıyor olabilir mi diye düşünmeden edemiyoruz. Tabii Michelle ile Peter karakterlerinin yakın arkadaş olduğunu söylemeyi de unutmayalım. Kısacası işler epey karışacak gibi duruyor!

Kahramanlar bir arada

“Örümcek-Adam: Eve Dönüş” filminde sadece Örümcek-Adam’ı göreceğini sanıyorsan çok yanılıyorsun çünkü “Yenilmezler” filminden tanıdığımız iki süper kahraman da ona eşlik ediyor. Bunlardan biri “Tony Stark” yani “Demir Adam” karakterine hayat veren Robert Downey Jr. diğeri ise “Kaptan Amerika” rolüyle tanıdığımız Chris Evans. Örümcek-Adam henüz çok genç olduğu için son derece deneyimli olan Kaptan Amerika ve Demir Adam ona yardımcı oluyorlar. Kimi zaman onları Peter’a akıl verirken görüyoruz kimi zaman da Peter ile beraber kötülere karşı savaşırken!

Seri oluyor

Örümcek-Adam filminin tekrar bir seriye çevrilmesi planlanıyor. Yani Tom Holland’ı birçok kez daha Peter Parker olarak göreceğiz. Ancak bu filmden sonra Peter’ın bir anda büyüyüp üniversiteye başlaması beklenmiyor. Bir sonraki filmde de Örümcek-Adam bir liseliyi canlandıracak. Yani gözümüzün önünde büyüyecek diyebiliriz!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.