Ayrılık saç

Ayrılığın zorluklarını atlatamayan pek çok ünlü, çareyi kuaföre gidip yeni bir görünüm kazanmakta buldu! Bu yıldızları beraber hatırlamaya var mısın?

Hey Girl - - BU AY -

GIGI Hadid

Bir dönemler Joe Jonas ile sevgili olan güzel manken, ayrılığın ardından soluğu kuaförde alan isimlerden biri olmuştu. Yeni saçlarıyla bir etkinliğe katılan Gigi’nin kısa saç sevdası uzun sürmedi ve bir süre sonra yine bildiğimiz uzun saçlı Gigi olarak karşımıza çıktı. Gigi’nin bugünlerde Zayn ile mutlu bir ilişkisinin olduğunu hatırlatalım!

Justin BIEBER

Justin’in Selena Gomez ile olan ilişkisini hepimiz biliyoruz. Bir ayrılıp bir barışan çift sürekli dedikoduların hedefi oluyorlardı. Ayrılık haberlerinin üzerinden çok geçmeden Justin, uzun saçlarını biraz daha kısalttı ve açık sarıya boyattı. Ancak buu saçı pek sevmemiş olacak ki konserlerinde dahi sürekli şapka taktı ve kameralara böyle poz vermekten kaçındı!

JoeJ Jonas

JoJoe’da Gigi ile olan ayrılığından epey etk etkilendi ve tarzında değişikliğe gitti. Saçlarının önünü yeşile boyatan yıldız bir süre bu saçlarıyla takıldı. ArdındanArdın ise kırmızıya boyattı sosonra da rengarenk yaptı! Hollywood’un ççapkın isimlerinin başında gelen Joe’nun adı Gigi’den sonra pek çok isimle anıldı. Ancak bugünlerde “Game of Thrones” dizisinin yıldızı Sophie Turner ile beraber!

Katy Perry

Katy’nin Orlando Bloom ile olan ayrılığı gündeme bomba gibi düşmüştü. Ayrılık iddiaları arasında ise ikilinin uzak mesafe ilişkisini yürütemediği vardı… Katy, Orlando ile çıktığı dönemlerde omuzlarına kadar gelen sarı saçlara sahipti. Ayrılık haberinden sonra ise kısa sarı saçlarıyla karşımızaşımıza çıktı. Daha sonra ise önlerini iyice kısaltarak üst kısmını sarı, yanlarını kahverengi yaptı!

taylor swift

Aşk hayatı hızlı olan Taylor, Calvin Harris ile ayrılığının ardından saç renginde bir değişikliğe gitti. Doğal sarı olan saçlarını açık sarıya boyatan güzel yıldız, etkinliklerde yeni saçlarıyla poz verdi. Tabii Taylor’ın yalnızlık dönemi uzun sürmedi ve Tom Hiddleston ile çıkmaya başladı. Yeni aşk sonrası saçlarda eski haline döndü!

SCARLETT JOHANSSON

“Yenilmezler” filminin yıldızı Scarlett, “Deadpool” filminin kahramanı Ryan Reynolds ile ayrıldıktan sonra uzun saçlarını omuz hizasında kestirerek yeni bir görünüm kazandı. Üstelik “Avengers” filmlerinde de bu saçla karşımıza çıktı. Güzel oyuncunun saçları bugünlerde ise çok daha kısa!

Miley cyrus

Ayrılık sonrası en büyük de değişimlerden birini Miley CyrusC yaşadı! “Son şarkı” film filminin çekimlerinde Liam Hem Hemsworth ile tanışan Miley, uzunuzu bir süre Liam ile ilişki yaşadı. Ayrılık sonrasında ise saçlarını kısacık kestirerek daha açık sarıya boyattı. Sonraki dönemlerde saçlarının ön kısmını uzatsa da arkaları hep kısaydı. Yeniden Liam ile barışan Miley’nin saçları bugünlerde uzun!

ZAYN MALIK

Gigi Hadid ile sevgili olmadan önce Zayn’ın kimle çıktığını hatırlıyor musun? Bu isim Perrie EdwEdwards’dan başkası değil. ÜstelikÜste ikilinin ilişkileri epey ciddiydiciddiydi. Ancak Zayn Zayn, sürpriz bir karar alarak Perrie’den ayrılmak istedi. O güne kadar saçlarının bir kısmını renkli görmeye alıştığımız Zayn, karşımıza tüm saçı gri bir halde çıktı. Tabii bir süre sonra yine eski siyah haline döndü!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.