ASLAN

Hey Girl - - HEY CANLI -

YILDIZ HAMURU

Dikkat çekmeye ve insanları etrafında toplamaya bayılıyorsun. Hayat senin için bir gösteriden farksız ve sen sahnede bir yıldız gibi parlıyorsun. Aksi takdirde bütün neşen ve yaşam enerjin kaybolup gidiyor. Dolayısıyla yalnız kalmaktan pek hoşlanmıyorsun, bunun olmasını istemiyorsan gösteriş yapma işini fazla abartma ve “ormanın kralı benim” diyen egonu biraz kontrol altında tutmaya çalış.

CÖMERT K ALPLİSİN

İnsanlar tarafından bu kadar sevilmenin sebebi, tatlı dilin, etrafındakileri mutlu etmek için uğraşman ve son derece düşünceli ve verici olman. Bu cömertliğin altında kalplerde taht kurma isteğinin yattığını bilmediğimizi sanma:) Verdiklerinin karşılığında bencilce davranıp onlardan her zaman sana uymalarını bekleme yeter.

İNATÇI KEÇİ

Yönetme arzusu sende doğuştan gelen bir şey, ancak her şey her zaman senin istediğin gibi olamaz ve hayır, her zaman sen haklı değilsin. Bunu hiç aklından çıkarma ve bu kadar dediğim dedik olmaktan vazgeç. Her şeyi en iyi kendin bildiğini düşünmek seni büyük yanılgılara düşürebilir, bu yüzden etrafındakilerinin söylediklerine de biraz kulak ver.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.