Robert Pattinson

“Twilight” serisiyle kalplerimizde taht kuran yAkışıklı oyunCu RoBErt PAttInson’ın yEnI FIlmI “GooD TImE” 11 Ağustos’tA vIzyonA GIrIyor. BIr BAnkA soyGunCusunu CAnlAnDırAn yAkışıklının Bu FIlmDEkI HAlInE çok şAşırACAksın!

Hey Girl - - BU AY - Yazı Bilgecan Koçana

Ben ve Josh Safdie tarafından yönetilen, suç-dram türündeki filmde Robert Pattinson’a Jennifer Jason Leigh ve Barkhad Abdi eşlik ediyor. Yönetmenlerden Ben Safdie ise Pattinson’ın kardeşini (Nick Nikas) canlandırıyor. Filmin konusu ise şöyle; Constantine “Connie” Nikas (Robert Pattinson) bir soyguncudur ve kalkıştıkları bir banka soygununda işler istedikleri gibi gitmeyince kardeşi yakalanır ve hapse düşer. Connie kaçmayı başarır ancak daha sonra bir yandan polislerden kaçmaya devam ederken, bir yandan da kardeşini hapisten kurtarmak için kendini tehlikeli bir maceranın içinde bulur. Zamana karşı yarışan Connie, umutsuzca zihinsel engelli kardeşi Nick’i oradan kurtarmak için çabaladıkça daha çok şiddet ve karmaşanın içine doğru çekilmektedir.

Eleştirmenlerin gözdesi

Bu yıl, Cannes Film Festivali’ndeki en büyük ödül olan “Palme d’Or”a aday gösterilen ve “En İyi Film Müziği” ödülünü kazanan bu adrenalin dolu film, eleştirmenlerden son derece olumlu tepkiler alıyor. Özellikle de Twilight’taki yakışıklı çocuk imajını yerle bir eden Pattinson, oyunculuğunun bambaşka yönlerini izleyiciye sunuyor ve kariyerinin en iyi performansını sergilediği yönünde övgüler topluyor. Onu gördüğünde sen de çok şaşıracaksın. Baştan sona nefesini tutarak izleyeceğin bu filmi kaçırmak istemiyorsan 11 Ağustos tarihini unutma.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.