Girls’ Generation

Vazgeçemediğimiz kız grubu “Girls’ Generation”, 10. yılını kutluyor! Üstelik sadece kutlamakla kalmıyor bir de buna özel albüm yayınlıyor. Bu ağustos çok güzel geçecek!

Hey Girl - - BU AY -

Albüm geliyor

Girls’ Generation kızları, 6. albümlerini çıkarmak için gün sayıyor. K-Pop dünyası ise bu albüm için çok heyecanlı çünkü sevilen grup en son iki yıl önce “Lion Heart” albümüyle karşımıza çıkmıştı. Bu uzun bekleyişin ardından kızlar ilk olarak “Into the New World” şarkısını, daha sonra ise albümü yayınlayacak.

Yeniden bir aradalar

Girls’ Generation üyeleri, bir süredir birbirlerinden ayrı kariyerler peşinde koşuyordu. Kimi oyunculuk yapıyor kimi ise solo şarkılarla yeteneklerini sergiliyordu. Ancak grubun 10. yıl heyecanı tüm bu işlerini geride bıraktı. Hepsi tekrar bir araya gelerek bu özel albümü oluşturdular. Albüm tanıtımından sonra ise yeni bir video klip bekleniyor! Albüm için çok heyecanlı olan Girls’ Generation üyesi Hyoyeon, geri dönüş albümlerini çok iyi hazırladıklarını söyledi. Uzun zamandır grup olarak bir araya gelerek bir çalışma yapmadıklarını, bu yüzden de şarkılar için çok dikkatli davrandıklarını anlattı. Bakalım bizim güzel kızlar, nasıl şarkılarla karşımıza çıkacaklar!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.