Yaz yakışıklıları

Bu yaz yeni ekrana gelen DIZILERIN BAşROLüNDE YER ALAN ve gözlerimizden kalpler çıKMASıNA NEDEN OLAN YAKışıKLıLARıN HEPSI BU YAZıDA!

Hey Girl - - BU AY - Yazı Bilgecan koçana

Can Yaman

“Gönül İşleri”, “İnadına Aşk” ve “Hangimiz Sevmedik” dizilerinden tanıdığımız 27 yaşındaki yakışıklı oyuncu, Özge Gürel ile başrolü paylaştığı “Dolunay” dizisi ile ekranlara geliyor. Can Yaman, 4 Temmuz’da Star Tv’de ilk bölümü yayınlanan dizide “Ferit” karakterini canlandırıyor. Soğuk ve sert bir mizaca sahip bir işadamı olan Ferit, disiplinli, düzen takıntısı olan ve kurallarından asla taviz vermeyen biri. Ferit’in evinde, her gün o gelmeden önce yemeğini yapan bir aşçı çalışıyor ancak Ferit, mutfağında bir bardağın bile yerinin değişmesini istemiyor ve bu yüzden hiçbir çalışan uzun süre kalamıyor. Aşçı olan ve kendi restoranını açma hayalleri kuran Nazlı (Özge Gürel) da geçinebilmek için iş arıyor ve Ferit’in mutfağında çalışmaya başlıyor. Yolları bu sayede kesişen ikili arasında bir aşk başlıyor.

SEçkin ÖzDEmir

“Acı Aşk”, Muhteşem Yüzyıl”, “Kiralık Aşk” gibi dizilerden tanıdığımız 35 yaşındaki oyuncu, 29 Haziran’da Star Tv’de yayınlanmaya başlayan “Ateşböceği” dizisinde “Barış Buka” karakterini canlandırıyor. Hayatta şaşırılacak hiçbir şey kalmadığına inanan, başarılı fakat yalnız bir boşanma avukatı olan Barış, aşkla arasına mesafe koymuştur ancak ele avuca sığmaz bir taksi şoförü olan Aslı (Nilay Deniz) ile tanışınca hiç bilmediği yepyeni bir dünyanın ve aşkın kapılarını aralar.

GÖkHAn AlkAn

“Kocamın Ailesi”, “Seviyor Sevmiyor” dizilerinden tanıdığımız 29 yaşındaki oyuncu, Show TV’de yayınlanan “Kalp Atışı” dizisinde “Ali Asaf Denizoğlu” karakterini canlandırıyor. Gökhan Alkan’a ilk bölümü 29 Haziran’da yayınlanan dizinin başrollerinde Öykü Karayel eşlik ediyor. Ali Asaf Denizoğlu, başarılı bir doktorken İstanbul’dan taşradaki bir okula öğretmen olarak gelir. Huzur ve güven veren bir adamdır. Öğrencisi Eylül’ü (Öykü Karayel) uçurumun kenarından kurtarıp, başarılı bir cerrah olmasını sağlar. Eylül’le hissettiği duyguların çok geç farkına varır ancak yıllar sonra iki doktor olarak tekrar karşılaşırlar.

CEYHun mEnGiroğlu

“Adı Mutluluk” ve “Paramparça” dizilerinde oynayan 30 yaşındaki yakışıklı oyuncu, Show TV’de yayınlanacak olan “Rüya” dizisi ile ekranlara geliyor. İki gencin engellerle dolu aşkını anlatan dizide, “Bulut Giray” karakterini canlandıran oyuncuya, “Elif Ardalı” karakteriyle Hazal Filiz Küçükköse eşlik ediyor. Tekstil işiyle uğraşan zengin bir ailenin veliahtı olan Bulut Giray, ailesinin tüm imkanlarını adil ve uyumlu şekilde kullanan, iyi eğitim almış, kürek çeken, motosiklete binen, idealleri yüksek, hayalleri peşinde koşan gözü kara bir gençtir. Bulut’un, annesinin cemiyet hayatından çocukluk arkadaşı Şahika ile evlenmesi istenir ancak o fakir bir kız olan Elif’e aşıktır ve tüm engellere rağmen ondan vazgeçmemekte ısrarcıdır.

FurkAn AnDıç

“Kaçak Gelinler”, “Tatlı İntikam” gibi dizilerden tanıdığımız 27 yaşındaki yakışıklı oyuncu yakında Kanal D’de başlayacak olan “Meryem” dizisiyle izleyiciyle buluşacak. Oyuncu, yağmurlu bir gecede yaşanan kazanın üç insanın hayatını tamamen değiştirmesini konu alan dizide “Savaş” karakterini canlandırıyor. Sevdiği kadını kaybettikten sonra gözünü intikam hırsı bürüyen Savaş, adalet arıyor.

kErEmCEm

Daha önce birçok dizi ve film projesinde yer alan ve en son 2014’de “O Hayat Benim” dizisiyle ekranlarda, “İksir: Dedemin Sırrı” filmiyle beyaz perdede olan ünlü şarkıcı 10 Temmuz’da Kanal D’de yayınlanmaya başlayan “İki Yalancı” dizisiyle yeniden ekranlarda. Şarkıcının canlandırdığı “Serkan Gürbulak” karakteri yakışıklı ve karizmatik bir mahalle delikanlısıdır. Oto tamircisinde çalışıp sakin bir hayat sürerken birden kendisini Bodrum’da, zenginlik yalanlarına bulaşmış olarak buluyor ve yine kendi gibi bir yalancıya aşık oluyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.