Katy&Niall

Katy Perry ve Niall Horan cephesinde sulAr ısınıyor, IkIlInIn Aşk DEDIkoDulArı yAyılıyor. PEkI IkIlInIn ArAsınDA GErçEktE neler oluyor?

Hey Girl - - BU AY -

Flört itirafı

Başta Ariana Grande olmak üzere pek çok ünlü ismin bir araya geldiği yardım konseri “Manchester One Love” sahnesinde hem Katy hem de Niall vardı. Burada beraber bol bol zaman geçiren ikili, oldukça da iyi anlaştı. Aslında ikilinin arkadaşlığı çok eskiye dayanıyor. One Direction grubunun ün kazandığı yarışmada tanınan Niall, bu dönemde Katy ile ta- nışma fırsatı yakalamıştı! Peki Niall, Katy’den hoşlanıyor olabilir mi? Tabii ateş olmayan yerden duman çıkmaz derler. Bu dedikoduların da bir kaynağı var. Çünkü Katy Perry her şeyi kendi itiraf etti! “Niall’ı her zaman etrafımda görüyorum. Her zaman numaramı almaya çalışır gibi bir hali var, sanki flört eder gibi. Ben ise onun annesi gibiyim, ona ancak bakıcılık yapabilirim.” Güzel şarkıcının şakayla karışık bir şekilde söyledikleri açıkçası biraz kafamızı karıştırdı!

Niall’dan cevap

Yakışıklı yıldız da Katy’nin şakayla karışık yaptığı itirafa gülerek cevap verdi. “Katy, lütfen bana karşı kaba olmayı bırak!” diyerek Katy’e laf attı. Güzel yıldızın ona patronluk taslamak için bahane aradığını ve etrafta onunla ilgili dedikodular çıkardığını söyledi. Niall’ın tek amacı ise Katy ile arkadaş olmakmış. Tabii bunların hepsini esprili bir dille söyleyen Niall, Katy’nin samimiyetine güvenerek laf atmaktan çekinmiyor!

Yaş olayı

Niall’ın takıldığı en büyük konulardan biri ise yaş farkı! Çünkü Katy, Niall’ın annesi yaşında olduğunu düşünüyor. Oysaki aralarında 9 yaş var. Yani One Direction grubunun diğer yakışıklısı Liam Payne ile sevgilisi Cheryl Fernandez ile pek bir farkları yok! Bu yüzden Niall, Katy’nin aralarındaki yaşı bahane etmesiyle ilgili “Benden 55 yaş büyükmüş gibi konuşuyor. Aslında benden o kadar da büyük değil” dedi. Bu açıklamalar bizi biraz çelişkide bıraktı. Sence yeni bir aşk doğar mı dersin?

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.