Demi ile par tiye gel!

Demi Lovato, son single’ı “Sorry Not Sorry”nin video klibi için hepimizi çılgın bir havuz partisine davet ediyor. Bu partide seni neler bekliyor gel hep birlikte görelim:) Yazı Bilgecan Koçana

Hey Girl - - BU AY -

“Sorry Not Sorry”, Demi’nin henüz piyasa çıkmayan yeni albümünün ilk sinGle’ı. ŞarkıCı 29 Haziran tarihinDe InstaGram ve Twitter hesaplarınDa şarkının baş harFlerini Gösteren FotoğraFlar yayınlamıştı, LovatiCler bu harFlerin yeni sinGle’a ait olabileCeği hakkınDa tartışmalar yürütürken beklenen açıklama beş Gün sonra GelDi. ŞarkıCı bir InstaGram viDeosuyla “Sorry Not Sorry” aDını verDiği yeni şarkısının piyasaya çıkaCağını DuyurDu, beklenen tarih ise 11 Temmuz’Du. ŞimDi Gelin biraz şarkının bize neler anlattığınDan bahseDelim. ŞarkıCı Türkçe’De ”üzGünüm ama üzGün Değilim” anlamına Gelen bu parçaDa eski sevGilisine veya ona kötülük yapmış birine “sen şu anDa hayatının olDuğu noktaDan pek memnun olmayabilirsin, üzGünüm ama bunun için hiç üzGün Değilim, ben çok mutluyum” mesaJını veriyor.

“Karma kötüdür, ama ben en kötüsüyüm Şimdi intikam olarak karşındayım Hiç bu kadar iyi hissetmemiştim, 10 numarayım Ve evet, beni böyle görmek ne kadar canını acıtıyordur biliyorum Ama daha da kötü olacak Pişman gibi görünüyorsun Bana yalvarmayacak kadar gururun yok ama asla ikinci bir şansın olmayacak…”

Diyen Demi, onu kaybeDen eski sevGilisi için hiç üzGün hissetmiyor, şu anDa o kaDar mutlu ki, bunu bir havuz partisiyle kutluyor. Şarkının 19 Temmuz’Da yayınlanan viDeo klibinDe onu ve kalabalık bir arkaDaş Grubunu çılGınCa eğlenirken Görüyoruz. Üstelik neon ışıklar, köpük havuzu ve şişme oyunCaklarla Dolu bu müthiş partiye Paris Hilton, Jamie Foxx ve Wiz KhaliFa Gibi ünlü isimler De katılıyor. ŞarkıCının 29 Haziran’Da verDiği bu partinin GörüntülerinDen oluşan klibin yönetmen koltuğunDa “Cool For the Summer”Da olDuğu Gibi Hannah Lux Davis oturuyor. Onu üzenlere inat mutlu olan Demi Lovato ayrıCa ilk 24 saatte 8.5 milyon izlenen bu viDeo kliple kenDi rekorunu Da kırmış olDu. ŞimDi eğer aranızDa kenDini kalbi kırık, üzGün ve sinirli hisseDenler varsa, alabileCeğiniz en Güzel intikamın kenDi mutluluğunuz olDuğunu sakın unutmayın, Derhal “Sorry Not Sorry”yi açın ve Demi’Den ilham alarak vereCeğiniz o müthiş parti için çalışmalara başlayın, arkaDaşlarınızla GeçireCeğiniz eğlenCeli bir Günün sonunDa siz De kesinlikle “ÜzGünüm ama hiç üzGün Değilim” DiyeCeksiniz.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.