Selena

Selena Gomez her geçen gün adından söz ettirmeye devam ediyor. Onun son başarısı ise ünlü yönetmen Woody Allen’ın filminde yer alacak olması.

Hey Girl - - NEWS - Yazı İrem Naz Güvel

elena Gomez’in başarısını takdir etmemek elde değil. Albüm çalışmaları, “13 Reasons Why”daki prodüktörlüğü derken genç şarkıcının programı oldukça yoğun ama bundan hiç şikayetçi değil. Selena’yı böbrek nakli sonrasında ilk kez şu an çekim aşamasında olan Woody Allen filminin setinde gördük. Filmin adı ve vizyon tarihi henüz belli değil fakat filmden set kareleri ve yayınlanan kamera arkası görüntüleri iştah kabartıcı. Selena’nın kariyerindeki başarısı onu dünyaca ünlü yönetmen Woody Allen’nın filminde oynamaya kadar getirdi. Selena artık kendisini oldukça ispatlamış ki Woody Allen’ın dikkatini çekmiş.

İlk öpücük

Setten yayınlanan fotoğraflarda Selena rol arkadaşı Timothée Chalamet ile görülüyor. Selena’nın karakterine dair elimizde kesin bir bilgi yok ancak arabanın içinde öpüşürken çekilen görüntülerde iki aşığı canlandırdıklarını anlıyoruz. Setteki ilk gününde yönetmen Woody Allen, Selena’ya rolü hakkında bilgi verip yönlendirmelerde bulunmasının ardından Selena ile Timothée ara- banın içine binip çekim için hazırlanıyorlar. Öpüşme sahnesinin çekiminde Timothée’nin heyecanı setten kaydedilen videoya yansıyor. Hatta çekimin başında gülümsemesini gizleyemiyor. Selena ise sahnenin altından gayet profesyonel bir şekilde kalkıyor. Selena ve Timothée’nin öpüşme sahneleri bununla da sınırlı değil. Sahte yağmurun altın öpüşen çift, ortaya oldukça romantik bir sahne çıkarıyorlar. Fotoğraflardan anlıyoruz ki Timothée ilk öpücük heyecanını bir kenara bırakmış ve rolünü başarılı bir şekilde canlandırmış. Yansıyan diğer görüntülerde de Selena yine sahte bir yağmurun altında elinde çantalarla taksiye doğru koşuyor. Acaba filmde aşıkların arası açılıyor ve Selena sevgilisini terk mi ediyor? Sorunun cevabı için filmin çıkmasını beklemek zorundayız.

Set molası

Woody Allen yeni filmine oyuncular seçerken gençlerden oluşmasına özen göstermiş. Filmde Selena’ya Timothée dışında Elle Fanning, Kelly Rohrbach ve Jude Law eşlik ediyor. Selena’yı çekim aralarında küçük çocuklarla şakalaşıp onlarla fotoğraf çektirirken bir yandan da filmin başrol oyuncusu Elle Fan- ning ile yönetmen Woody Allen ile neşeli vakit geçirirken gördük. Selena’nın mola esnasında telefonla konuşurken yansıyan görüntüleri “Acaba sette yaşanılanları erkek arkadaşı The Weeknd’e aktarıyor mu?” diye sordurttu. Filmin 2018’de vizyona girmesi bekleniyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.