Evlilik Öncesi İşinize Yarayacak Uygulamalar

iPad Magazine - - Icindekiler -

Evliliğe hazırlık için iPad emrinizde...

Knot Wedding Planner

Evliliğinizi planlamak için oldukça uygun bir uygulama olan Knot Wedding Planner sayesinde, yeni fikirler edinebilirsiniz. Edindiğiniz yeni fikirlere göre bütçenizi oluşturup, düğününüzü ekstra masraf çıkarmadan atlatabilirsiniz. Saç modelleri, makyaj modelleri, misafirlerinize sunacağınız kek ve pastaların en güzellerini seçerek, düğününüzün kusursuz olmasını sağlayabilirsiniz. Göreceğiniz alternatifler sayesinde hayalinizdeki düğünü ıskalamayacaksınız.

Wedding countdown Widget

Düğününüze kaç ay, kaç gün, kaç saat ve dakika kaldığını an be an görebileceğiniz uygulama sayesinde heyecanlı gününüze biraz daha heyecan katabilirsiniz. Geri sayım arıcınızın arka planına eş adayınızla birlikte fotoğraflarınızı da ekleyebilirsiniz. Ayrıca düğün gününüz en az sizin kadar heyecanla bekleyen arkadaşlarınız için Facebook’tan paylaşabilirsiniz.

David’s Bridal

Kendi düğününüzde nedimelerinize yardımcı olmak adına indirebileceğiniz muhteşem bir uygulama. Ayrıca bir düğünde siz nedime olacaksanız kesinlikle göz atmanızda fayda var. iPad’inize indirdiğinizde, karşınıza çıkan katalogları inceleyerek göz dolduran elbiseler size muhteşem fikirler verecek. Yalnız hiçbir gelin, kendi düğününde kendisinden daha güzel bir nedime istemez dikkatli olmakta fayda var.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.