Merhaba 2016!

iPad Magazine - - Front Page - Ferhat Verdi @ferhatvrd

2015 yılını da büyük heyecanlarla, mutluluklarla, hayal kırıklıkları ve diğer sayısız duygu etkisi ile tamamlıyoruz. Ülke olarak zor bir sene geçirdiğimiz aşikar, gerek çevremizde yaşanan şiddet ve kaos, gerekse ekonomik darboğazın bu denli öne çıkması çarpıcı. 2016’ya dair beklentilerin karmaşık olduğu da biliniyor. Ancak kendi içimize döndüğümüzde doğamız gereği geleceğe daha pozitif yaklaşıyoruz. Elbette genel bir çıkarımla. Haksız mıyız bunu elbette her zaman olduğu gibi gelecek gösterek. Teknoloji tarafında ise çok ciddi adımlara sahne oldu 2015 yılı ve 2016’ya dair göstergeler yine çok şaşıracağımızı, teknolojinin yükselmesini hayranlıkla seyredeceğimize işaret ediyor.

Bilim ve teknoloji hiç olmadığı kadar yaklaştı birbirlerine. Artık tıp, astronomi gibi alanlarda muazzam seviyelere gelindi. İnsanoğlunun geleceğine ilişkin daha berrak sayfaların aralanması yolunda sayısız faktörde ilerleme devam ediyor. iPad ise konunun en çok bilinen araçlarından biri. Hangi kademede, hangi platformda olursa olsun ellerde iPad var ve insanlar sınırları paylaşıyorlar. Hem de yanındakilerle olduğu gibi dünyayla da paylaşım içindeler, içindeyiz. 2011 yılında sizlerle tanışan Türkiye’nin en köklü iPad dergisi de bu etkileşime katkıda bulunmaya devam ediyor. 2016’da da söz konusu gelişim ve katkı artarak devam edecek.

Derginizin bu sayısında yine dopdolu bir içerik sizlerle olacak. Hediye önerileri konumuzda gerek Yılbaşı gerekse her dair alternatif teşkil edecek ürünler mevcut. Üstelik her bütçeye uygun seçenekleri bir araya getirmeye özen gösterdik. iPad kullanımına renk katacak ipuçları ve kısayollar konumuz tam sizlik. İlerleyen sayfalarda göreceğiniz bu konu, daha önce bilmediğiniz çoğu püf noktasını sizlerle tanıştıracak. Yazarlarımızın uygulama tavsiyeleri, aksesuar önerileri, ipuçları, incelemeler ve dosya konuları ile iPad Magazin’in yeni sayısına hoş geldiniz demek istiyorum.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.