Bu Yılın En İyi iOS Oyunları

Oyun tutkunu bir iOS kullanıcısıysanız, bu oyunları mutlaka denemelisiniz!

iPad Magazine - - UYGULAMALAR -

Eğer bir oyuncuysanız, satın almak için iPhone’dan daha iyi bir telefon bulamazsınız. Yeni iPhone’lar iOS için daha büyük ekranlar getirdiler, ancak iPhone’u oyun oynamak için harika bir platform haline getiren App Store’un başarısıdır. Bir milyondan fazla uygulama ile, iPhone’daki oyun seçenekleri neredeyse sınırsız. Ancak en iyi iPhone oyunlarını bulmak her zaman kolay değil. Apple’ın büyük kütüphanesindeki her oyun $1 değerinde. Siz şanslısınız, ister günlük bir oyun isterseniz de biraz daha destansı bir şey arayın, size en iyi iOS oyunlarından bazılarını göstermek için oyun havuzunda araştırma yükünü üstlendik. Daha fazla fikir için en iyi Android oyunlarına bakın, çünkü bunların çoğu iPhone için de mevcuttur ve en iyi masa oyunları size hoş alternatifler sunabilir.

Pokémon Quest

Pokémon Quest ile küp şeklindeki Pokémon’u bir maceraya taşıyabilirsiniz. Tumblecube Adası’ndayken gizli hazineyi arayabilir ve vahşi Pokémon’la savaşabilirsiniz. Oyun ayrıca Pokémon Blue ve Pokémon Red karakterlerini de içeriyor.

The Game of Life

Mobil ‘The Game of Life’ ile artık seyyar haldeyken masa oyunu oynayabilirsiniz. Koleje kaydolmak, bir aileye sahip olmak, kariyerine başlamak ve daha fazlası gibi yaşamın tüm aşamalarını deneyimleyebilirsiniz. Online çok oyunculu modda, başkalarıyla oynayabilir veya aynı cihazda arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Ancak oyunun ne kadar sürdüğünü bildiğimiz için, oyunun daha kısa bir

versiyonunu sunan Hızlı Mod’u oynama seçeneğini öneririz.

Grand Theft Auto: San Andreas

iOS’daki ‘Grand Theft Auto: San Andreas’, özellikle mobil cihazlar için geliştirilmiş. 70 saatin üzerinde süren oyunla Grand Theft Auto, geride bıraktığı bir şeyi kurtarmak için eve dönmüş olan Carl Johnson’un hayatını takip etmenize izin veriyor.

Heads Up

Heads Up! daha önce görmüş olabileceğinizden farklı bir trivia oyunudur. Ünlülerin, hayvanların, aksanların ve daha fazlasının geniş bir yelpazesiyle, telefonu alnınıza yerleştirerek (böylece onu göremezsiniz), kartta bulunan kelimeyi tahmin etmeniz gerekir ve arkadaşınızın ipuçlarını yorumlaya çalışabilirsiniz.

Hole.io

Hole.io’da kara deliğinizi, yolunuza çıkan her şeyi yiyerek kontrol etmek zorundasınız. Daha fazla genişledikçe, daha büyük nesneler ve yapıları da yiyebilirsiniz. Ancak, aynı zamanda sizi yutabildikleri için rakiplerin büyüklüğüne de dikkat etmelisiniz.

Alto’s Odyssey ($5)

Alto’s Adventure’un devamı niteliğindeki Alto’s Odyssey, Alto’yu karlı dağlardan görkemli çöllere taşıyor. İster sarmaşıklara tutunarak kum sörfü olsun, ister tapınak bölgesinde suda sıçrayak gitsin, ister rüzgarlı kasırgalarda olsun, bu sınırsız koşucu size çarpıcı görsel içeriğin sonsuz bir zeminini sunuyor.

Happy Glass

Happy Glass ile her seviyeye yerleştirilen camı doldurmak için başlangıç noktasından suyu yönlendirecak şekilde çizgiler çizmeniz gerekiyor. Konsept basit gözüküyor - ve işler çok kolay başlıyor - ama oynamaya devam ettiğinizde, sizi daha fazla düşünmeye zorluyor, suyu cama sokmak daha da zorlaşıyor.

The Sims Mobile

Geçmişten bir patlama arıyorsanız, The Sims Mobile’ın içinde bütün nostalji var - bin yıllık bir tur. Sevgiyi bulmaya ve bir grup arkadaşı korumaya çalışırken, karakterinizi özelleştirebilir, tadilat gerektiren bir mülk satın alabilir ve bir işe koyulabilirsiniz.

Fortnite

Bilgisayarınızda veya oyun konsolunuzda yeterince Fortnite oynayamıyorsanız, iPhone’unuza da indirebilirsiniz. Bir internet bağlantısına ihtiyaç duyduğunuzda, mobil cihazlardaki Fortnite, siz sonunculuk ünvanını almaya çalışırken 100 oyunculu bir oyunda sizi rekabetin içine atar.

Old Man’s Journey ($5)

‘To The Moon’gibi, Old Man’s Journey de yaşam hakkında ve yaptığımız (ya da yapmadığımız) seçimler hakkında çok özel bir hikaye anlatmaya çalışan bir oyun. Yaşlı Adam ülkenin dört bir yanından seyahat ederken, önündeki tepeleri ve manzaraları değiştirerek ve karşılaştığı nesnelerle ve insanlarla etkileşimde bulunarak yol boyunca ona yardımcı olarak izliyorsunuz. Elle çizilmiş resimler ve animasyonlarla hayata geçirilen muhteşem mekanlar, dikkatinizin anlatılan hikayeden asla ayrılmamasını sağlayacaktır. Bu, kısa, basit ve bu yıl piyasaya sürülen diğer oyunlara göre hoş bir değişiklik olabilir.

Frost ($5)

Frost, canlı renkler ve güçlü arka plan müziği ile dolu, görsel olarak çarpıcı bir bulmaca oyunudur. Her seviyede, diğer bir çok renk ile birlikte belirli bir rengin küresi ile sunuluyor. Kürenin hangi renk olduğuna bağlı olarak, işiniz küreye doğru küme içinde aynı renklere rehberlik etmektir. Oyun, ne yapmanız gerektiği açısından belirli olmadığı için, zorlukların bir kısmı, seviyeden seviyeye ilerlerken, kavramın anlaşılmasını sağlamaktır.

Fallout Shelter

Fallout Shelter ile nükleer bir patlamanın ardından başkalarını “Wasteland” ın tehlikelerinden koruyacaksınız. Dwellers’ı mutlu tutmak ve topluluğun sorunsuz çalışmasını sağlamak için mükemmel mahzeni kontrol edip inşa etmek size kalmış.

Bloons TD 6 ($5)

Başka bir bölümle Bloons TD 6, daha fazla güncelleme yolu, orijinal haritalar, yeni maymun animasyonu ve daha fazlasını getiriyor. Tek oyunculu oyun, Wi-Fi gerektirmeden istediğiniz yerde oynamanıza izin veriyor. Yeni Bloon türleri ve oyun modları ile, size saatlerce oyun deneyimi sunmak üzere tasarlanmış.

PUBG Mobile

Popüler çok oyunculu savaş oyunu, mobil cihazlarda da oynanabiliyor. 100 oyuncu uzak bir adaya indiğinde, herkes kendileri için savaşmak zorunda. Kendi silahlarınızı, malzemelerinizi ve araçlarınızı bulmak, diğer oyuncuları mağlup etmek ve ayakta kalan son kişinin ünvanını talep etmek size kalmış.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.