Contemporary ISTANBUL

Istanbul Life - - Haydi Rastgele - Harbiye Mah. Gümüş Cad. No: 4 Harbiye / Şişli Tel: 0212 373 11 00

11 yıldır Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen galerilerinin, sanatçılarının, kurum ve kuruluşlarının yanısıra, koleksiyonerleri ve sanatseverleri İstanbul’da bir araya getiren Contemporary Istanbul, 14-17 Eylül tarihlerinde gerçekleşiyor.

Çağdaş sanatı odak noktasına alarak Türk sanatını dünya sanatıyla buluşturan Contemporary Istanbul, bu yıl geçtiğimiz senelerden farklı olarak kasım ayı yerine 15. İstanbul Bienali ile birçok sanat kurumunun ve galerisinin sergileriyle eş zamanlı olarak 14-17 Eylül 2017 tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. İstanbul Kongre Merkezi ve İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek olan fuar, pek çok yenilikle yerli ve yabancı sanatseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Türkiye’de güncel sanat piyasasının gelişmesinde önemli bir aktör olan CI, uluslararası bir sanat platformu olmanın ötesinde artık İstanbul’a ait bir değer. İstanbul’u ve Türk sanatını dünya piyasasıyla buluşturan CI, 12. edisyonunda bölgedeki önde gelen genç ve köklü galerilerin yanısıra birçok yeni galeri ve temsilci ülkeyi ağırlıyor.

14-17 Eylül

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.