YILIN EN KISA AYI SANAT İLE DOLU DOLU GEÇECEK

İş Sanat’ın 7’den 70’e tüm sanatseverlere hitap eden rengârenk programını kaçırmamak için şubat ajandanızda yer açın.

Istanbul Life - - Contents -

4 Şubat Fantastik Hikayeler Makinesi

Sanatseverlerin buluşma noktası İş Sanat’ta yılın en kısa ayı, 4 Şubat’ta miniklerin çok sevdiği ve geçtiğimiz yıldan bu yana kapalı gişe oynayan Fantastik Hikâyeler Makinesi ile başlayacak. Oyunda sevilen oyuncular Ata Berk Mutlu, Tuba Ünsal, İbrahim Selim, Sercan Badur, Yeliz Kuvancı ve Hayal Köseoğlu canlandırmalarıyla kahkaha dolu anlar yaşatıyor. Oyun 4 Şubat pazar günü saat 15.00’da.

6 Şubat Mevlana'dan Anadolu Ozanlarına...

Piyanist ve besteci Tuluğ Tırpan’ın müzik direktörlüğünü üstlendiği ve Mevlana Senfonik Şiir adlı bestesini de seslendireceği Mevlana’dan Anadolu Ozanlarına projesi izleyiciyle buluşturulacak. 6 Şubat'ta gerçekleşecek konserde Zara, Erdal Erzincan ve neyzen Burcu Karadağ Vienna Classical Players eşliğinde Karacaoğlan, Aşık Veysel ve Pir Sultan Abdal'dan eserler seslendirecek. Sevilen oyuncu Okan Yalabık Mesnevi'den pasajlar okurken Su Güneş Mıhladız da semayı modern dansla buluşturduğu performansıyla geceye renk katacak.

15 Şubat Hailey Tuck

Büyüleyici sesiyle yeni dönem caz vokallerinin arasından sıyrılan Hailey Tuck, İstanbullu hayranları ile ilk kez İş Sanat’ta buluşacak. 15 Şubat 2018, Perşembe akşamı saat 20.30’daki konserde Hailey Tuck’a, davulda Eric Harland, bas gitarda Joe Sanders, piyanoda Rick Simpson eşlik edecek.

20 Şubat Sílvia Pérez Cruz

Güçlü yorumu ve tutkulu sesiyle dikkat çeken, Goya ödüllü İspanyol şarkıcı Sílvia Pérez Cruz, İş Sanat sahnesine konuk oluyor. Konser 20 Şubat salı akşamı saat 20.30’da.

27 Şubat Carolin Widmann ve Festival Strings Lucerne

Diapason d'Or ödüllü Alman keman sanatçısı Carolin Widmann, İsviçre’nin önde gelen oda topluluğu Festival Strings Lucerne eşliğinde sahne alıyor. Mozart, Salieri ve Mendelssohn’dan eserlerin seslendirileceği konser, 27 Şubat salı akşamı saat 20.30’da.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.