. EVIM Dergisi yaza ‘merhaba’ dedi

Yüzde 100 yerli bir Türk markası olarak 11 yıl önce yayın hayatına başlayan ve halen Türkiye’nin en çok satan dergisi olan EVİM, bu süreçte birlikte yol aldığı iş ortaklarıyla keyifli bir kahvaltıda bir araya geldi. Geleneksel ‘Yaza merhaba’ buluşmasına d

Lezzet - - Etkinlik -

A lligator, Arzum ve Bernardo’nun sponsorluğunda Ortaköy House Café’de gerçekleştirilen kahvaltıda davetliler güne keyifli, mutlu ve enerjik bir başlangıç yaparken, dergi editörlerinin yaratıcı, minik dokunuşları mekana ve buluşmaya neşe ve enerji kattı. Boya kavramını dekoratif bir kulvara taşıyan Alligator Boya’nın yeni ve fonksiyonel ürünü Chalky Kara Tahta Boyası ile hazırladığı yazı duvarı, buluşmanın en eğlenceli ve renkli noktalarından biri oldu. Sofra tasarım uzmanı Bernardo’nun Blossom Symphony serisi ile kurduğu ve mekana floral esintiler taşıyan romantik masa konuklara çiçeklerin pozitif enerjisini taşıdı. Arzum’un mürdüm ve papatya serileriyle renklenen kahvaltının sonunda misafirlere Okka ile hazırlanan Türk kahveleri ikram edildi. Ayrıca yapılan çekilişle bir konuğumuza Okka Minio Türk kahvesi makinesi hediye edildi.

Satış rekorları kıran ve sadece kendiyle yarışan EVİM dergisi, geçen 11 yılda yakaladığı bu çizgi sayesinde geniş bir okur kitlesine ulaştı. Derginin içeriğinde yenilik yaratan pek çok bölüm var. Özellikle fiyat, alternatif ve çözüm odaklı konuların sayısı ağırlıklı. Ev ve bahçe alışverişine yönelik fikirler, eskileri yeniye dönüştürme uygulamaları, dar ve küçük alanlar için doğru çözümler ve önce-sonra projeleri de öne çıkıyor.

Alligator Boya’nın hazırladığı yazı duvarı

Etkinlikte misafirlere Türk kahvesi ikram edildi.

Bernardo’nun Blossom Symphony serisi

EVİM dergisi ekibi

Seyhan Muçe, Özer Yalçınkaya, Güler Hüsem, Neslihan Demir, Tunca Karcı, Diğdem Cengiz Gürsel

Senem Marmara, Özlem Küçük, Efe Üstünkal

Aysar Küçükyumuk, Gökçe Berber, Timur Ergün

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.