GASTRONOMİ DÜNYASI BULUŞUYOR

Dünyaca ünlü şefler, sektörün fikir önderleri ve dünya lezzetlerini yaşam tarzıyla birleştiren ünlüler 16-17 Eylül tarihleri arasında Maslak Volkswagen Arena’da, Gastro Entertainment İstanbul etkinliğinde buluşacak.

Lezzet - - Içindekiler -

Gurmeler, gastronomlar, damak tadına düşkünler, şefler ve kendi mutfağının şefi olanların iki gün boyunca katılabileceği etkinlik, İstanbul’u ulusal ve uluslararası platformlarda gastronomi başkenti yapma yolunda ciddi bir adım atıyor. Dünya çapında ses getiren lezzetlerin yaratıcısı Türk kadın şeflerin ön plana çıkacağı ilk günde, birçok kanaat önderi ve şefin konuşmaları mutfak şovları yer alacak. Lezzeti yakalamak için kullanılan önemli markaların, dünyaca ünlü şeflerin, gurmelerin, tatbilir profesyonellerin, yöresel tatların ve üreticilerin, ulusal ve uluslararası gurme medya temsilcileri ve blogger’ları ile buluşacağı bir ‘Gurme Pazar Yeri’ olacak olan Gastro Entertainment İstanbul, en özel yemekleri tatmak için de güzel bir fırsat.

TÜRK MUTFAĞININ TANITIMI AÇISINDAN ÖNEMLİ

Gastro Entertainment, katılımcılara yerel lezzetlerden ve dünya mutfağından sağlıklı gıdalar sunarken, trend yaratan ve hayatımıza renk katan kanaat önderlerinin katılımlarıyla bir lezzet şöleni yaşatacak. Etkinlik; eşsiz lezzetlerin ve kültürel çeşitliliğinin yanı sıra Türk mutfağının değerlerini de dünya standartları kalitesinde sunarak, Anadolu lezzetlerinin ve bağlarının ürünlerini dünyaca kabulünü ve tanıtılmasını amaçlıyor.

LEZİZ MÜZİK ŞÖLENİ

Dolapdere Big Bang ve Ayhan Sicimoğlu Latin All Stars’ın sahne alacağı hafta sonunda, etkinliğe katılanların ruhları da doyacak. İki gün boyunca ünlü şeflerin mutfak şovları, önemli konuşmacıların yapacakları konuşmalar ile eşsiz bir deneyim yaşatacak. Bilet fiyatlarının 50-80 TL olacağı etkinliğe 12 yaş altı çocuklar ücretsiz girebilecek. Şimdiden ajandanıza not etmeyi unutmayın.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.