Apple Cihazlar için Yeni Aksesuarlar

Apple marka notebook, tablet, saat ve akıllı telefon gibi cihazları daha verimli kullanabilmek için gereksinilen aksesuarların yeni modellerini bu sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Macline - - Alışveriş -

Evoluent VerticalMouse C Right Kablosuz

Patentli ergonomik şekil, kolunuzun ön kısmının bükülmesini engelleyen dik bir duruşla elinizi destekliyor. Pek çok kullanıcı Evoluent VerticalMouse’un üstün konfor sağladığını ve hatta bilek ağrılarını hafiflettiğini söylüyor. Küçük 2,4 GHz’lik alıcısı bir dizüstü bilgisayarın yanına takıldığında, pek çarpma tehlikesi olmaz. Mouse Manager yazılımı, mouse’u hareket ettirmeden veya klavyeye dokunmadan birçok işlemi gerçekleştirmek için beş düğmenin yapılandırılmasını sağlar. Tekerleğin arkasındaki bir işaretleyici hızı düğmesi, mouse’daki tutamağı bile değiştirmeden kolayca ayarlanabilmeyi sağlar. Üste monte edilen LED’ler, seçilen işaretçi hızını alçaktan yükseğe doğru gösterir.

TechMatte Apple Pencil Şarj İstasyonu

Apple Pencil çok iyidir, ama maalesef Apple onu iPad’inizde tutmanız için bir yol sunmuyor. Eğer kalemi özellikle masa başında kullanan biri iseniz, o zaman bu TechMatte Apple Pencil Charging Dock, kaleminizi ihtiyacınız olduğunda hazır tutmanız için harika bir yoldur. Masanıza şıklık katarken kaleminizi de şarj etmenize izin verir. Apple Pencil’ınızı standda şarj etmeniz için uygun bir kablo ile gelir. Hem Apple Pencil’ı hem de kapağını tutar. Alüminyumdan üretilmiştir.

JBL Pulse 3 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Su geçirmez JBL Pulse 3, 360 derecelik sesi 360 derecelik ışık gösterisi ile birleştiren, taşınabilir bir Bluetooth hoparlördür. Şarj ettikten sonra 12 saate kadar dinleyebilirsiniz. IPX7 standardında suya dayanıklı bir kılıfı vardır. JBL Connect+ teknolojisi ile, bir partide 100’den fazla JBL Connect+ özellikli hoparlör ile kablosuz bağlantı gerçekleştirebilirsiniz. Gürültüyü ve ekoyu ortadan kaldıran hoparlör telefon ile, bir tuşa dokunarak hoparlörden arama yapabilirsiniz.

Penclic R3 Kablosuz Mouse

Penclic R3 kullanışlı kablosuz mouse, bir USB dongle’ı kullanılarak Mac’e sorunsuz bir şekilde bağlanır. Simetrik üç düğme tasarımı hem sol hem de sağ elliler için mükemmeldir. Herhangi bir pad veya tablet olmaksızın herhangi bir yüzeyde çalışır. Üç düğmeli ve kaydırma için tekerlekli bir mouse’dur. USB bağlantısı da vardır.

Solartab Güneş Enerjili Şarj Cihazı

Solartab, piyasadaki diğer portatif solar şarj veya yedek batarya çözümlerinden farklı. Mükemmel tasarım, yüksek kapasiteli dahili pil ve her zaman maksimum güneş ışığını garanti eden yerleşik bir kapak sunan gerçekten eşsiz bir ürün. Ve iPad Pro’yu bile şarj edebilecek kadar büyük ve güçlü bir güneş paneli var. Süper enerji tasarruflu 5.5W’lık bir güneş enerjisi paneli. Üzerindeki 13,000 mAH’lik pil ile, iPad, iPhone ve daha başka cihazlar için mükemmel. 2A çift USB ile maksimum hızda şarj eder. Güneş enerjisinin verimini artıracak şekilde koruma kılıfı ve bir standa sahiptir.

Logitech Circle 2 Kablosuz Güvenlik Kamerası

Logitech Circle 2, çocuklarınızı, evcil hayvanlarınızı ve evinizi, siz uzaktayken izlemenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır, 30 saniyede ücretsiz olarak hızlandırılmış Günün Özeti’ni sunar. İster işyerinizde ister hemen yanında olun, beklenmedik faaliyetlere gerçek zamanlı olarak göz kulak olursunuz, ardından önemli anları tekrar oynatır, kaydeder ve paylaşırsınız. 180 derecelik lenslerle, Full HD video ve gece görüşü çeker. Akıllı uyarılara ve hızlandırılmış gün özetine sahiptir. Konuşma ve dinlemeyi de içerir.

Griffin iTrip Clip

Griffin iTrip Clip, akıllı telefonunuz ve kulaklıklarınız arasındaki kabloyu ortadan kaldırır. Favori akıllı telefonunuzun kulaklık jack’ı yoksa endişelenmeyin. iTrip Clip, en sevdiğiniz kulaklıkları Bluetooth 4.1 kullanarak akıllı telefon veya tabletinize kablosuz olarak bağlar. Herhangi bir kulak içi veya kulak üstü kulaklığı kablosuz Bluetooth kulaklığa çevirir. Çalma, ses açma/kapama ve parça kontrolleri, bütün müzik, video ve akan medya uygulamaları ile çalışır. Telefon ve video görüşmeleri için eller serbest olarak kullanılabilen yerleşik mikrofonu vardır. Siri, Google Now ve diğer ses tanıma uygulamaları ile uyumludur.

Como Duetto Kablosuz Müzik Sistemi

Duetto’nun en önemli iki satış noktası, uyumluluk ve tarzdır. iPhone’unuz ve iPad’iniz ya da başka yerler de dahil olmak üzere hemen her yerden Duetto’da müzik çalabilirsiniz. Bunu yaparken, birçok yeni nesil hoparlörde eksik olan bir detayı, cihazın mevcut ikonik güzelliğine de dikkat edin. Ceviz, kuzey Amerika cevizi, beyaz ve siyah olmak üzere dört rengi mevcuttur. Uzaktan ücretsiz Como Control uygulaması ile çalıştırılabilir. 2 yıllık garanti ile geliyor.

Helix Cuff Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

Cuff, son teknolojili bir bileklikte saklanan inanılmaz bir ses deneyimi sunan ilk giyilebilir cihazdır. Şimdi, Helix Cuff ile kulaklık taşımak, pratik ve şık. Siyah, beyaz, altın ve gümüş dahil olmak üzere çeşitli renklerde mevcut. Akıllı çok noktalı bağlantı, AptX teknolojisi, cVc ses azaltma ve Bluetooth 4.1, özellikleri arasındadır.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.