Tepe Home

Maison Française - Maison Francaise - Deco Rehber - - DEKO REHBER -

FIrmA ADı: Tepe Home FIrmA sAHIBI: Bilkent Holding KurulDuğu tArIH: Tepe Mobilya (1969), Tepe Home (1997) AlAn: İç ve dış mekân dekorasyonu.

SAtılAn ürünler: Mobilya ve ev dekorasyonu

ürünleri.

SAtılAn mArkAlAr: ApexHalı, Cem, Clayre&Eef, Ecocotton, Hateks, Hecha, IHR, İrya, Karaca Home, Korkmaz, Karaca, Lava, Linens, Mia Home, Paşabahçe, Philips, Porland, Saray Halı, Sarev, Sava, Soft Cotton, Step Halı, Taç, Vanelli, Yankee Candle, Monetta.

TArzı: Modern ve klasik. ÜrünlerIn tAsArımCılArı: Tepe Home tasarım

ekibi. FIrmAnın kAtılDığı FuArlAr: Zuchex, IMOB. Son koleksIyon: 2014-2015 Sonbahar-kış

koleksiyonu FIrmAnın FelseFesI: Mutluluk evinizde başlar. İlerIye yönelIk proJeler: 2014 yılında yurtiçi ve yurtdışı mağaza sayısını arttırmak, “müşteri ilişkilerini en iyi yöneten şirket” olarak konumlandırılmak, projeli işler alanında hedef rakamlara ulaşmak ve e-ticaret satışını gerçekleştirmek.

Merkez ve şuBeler: Beytepe Köyü Yolu, 5, Bilkent, Ankara. Tel: (0312) 266 56 27.

ŞuBeler: İstanbul (Cevahir, Tepe Nautilus, Galleria, Avcılar, Beylikdüzü, Ataşehir, Kartal/Maltepe, Masko), Ankara (Bilkent Center, İstanbul Yolu), Adana, Antalya, Antakya, Batman, Alanya, Çanakkale,Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Eskişehir, Giresun, İzmir, İzmit, Kayseri, Konya, Kütahya, Nevşehir, Ordu, Trabzon, Samsun, Uşak, Van. KKTC, Azerbaycan, Almanya.

Dekorasyon severlerin vazgeçilmez adresi Tepe Home, ev yaşamına dair ihtiyaç duyulan tüm seçenekleri her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ve çok cazip ödeme koşulları ile aynı çatı altında buluşturuyor.

TRIo GEnç oDASı TAKımı.

Editörün

seçimi! MELmAn AYAK UZATmALı KAnEpE.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.