Zemin Collection

Yurtdışından ithal ettiği zemin döşeme ve ahşap duvar kaplama markalarının yeni sezon koleksiyonları ile konut projelerinden mağaza ve ofis dekorasyonlarına kadar farklı beklentilere yanıt veren Zemin Collection, klasik ve modern stile uygun tasarımlarıyl

Maison Française - Maison Francaise - Deco Rehber - - DEKO REHBER -

Firma aDı: Zemin Collection Firma saHiBi: Hakan Merih Ünal

KurulDuğu tariH: 1995 Alan: Parke ve ahşap duvar kaplamaları.

Satılan ürünler: Lamine parke, laminat parke, mantar parke, duvar kağıdı ve ahşap duvar kaplamaları.

Satılan markalar: Haro, Admonter, Ekowood.

Tarzı: Klasik ve modern.

ÜrünlerDe kullanılan malzemeler: Ahşap. Firmanın katılDığı Fuarlar: Yapı Fuarı - İstanbul, Yapı Fuarı - İzmir, Yapı Fuarı - Ankara.

Son koleksiyon: Admonter Cube ahşap duvar kaplamaları, Haro CT sessiz laminat parke, Ekowood Milano Collection lamine parke, Haro 4000 serisi naturalin plus yağlı lamine parke ve Admonter Antico serisi natürel yağlı lamine parke.

Firmanın FelseFesi: Tanıtımı ve satışı yapılan lamine parke, laminat parke, mantar parke ve ahşap duvar kaplaması gibi ürün grupları ile orta ve üst düzey konut projelerinin yanı sıra mağazalar ve ofis dekorasyonlarında duyulan ihtiyacı geniş bir ürün yelpazesi ile karşılayabilmek.

İleriye yönelik proJeler: Ulaşılan proje ve satış noktası sayısının artırılması.

Merkez ve şuBeler: Necip Fazıl Bulvarı Beyit Sok., 59/2, Yukarı Dudullu, İst. Tel: (0216) 466 01 80. Cemil Topuzlu Cad., 2/4, Çiftehavuzlar, İst. Tel: (0216) 467 51 21. www.zemincollection.com

Antico ve Mocca serisi lamine parkeler.

Milano Collection lamine parkeler.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.