İntema

Maison Française - Maison Francaise - Deco Rehber - - DEKO_REHBER -

Üç farklı yaşam tarzı esas alınarak marka tarafından gruplandırılan banyo serileri bu sezon, “Özgün ve Modern”, “Sade ve Zamansız, “Şık ve Sıcak” temaları ile öne çıkıyor.

Firma adı: İntema

Firma sahibi: Eczacıbaşı Yapı

Ürünleri

Kurulduğu tarih: 1979 Alan: Banyo ve mutfak ürünleri

Satılan ürünler: Seramik banyo ürünleri, banyo mobilyaları, banyo ve mutfak armatürleri, banyo aksesuarları, akrilik küvet ve duş tekneleri, yer ve duvar karoları.

Satılan markalar: VitrA, Artema, İntema Mutfak, Villeroy&Boch, Burgbad, Bulthaup.

Tarzı: Bu yıl 3 farklı yaşam tarzı esas alınarak gruplandırılan seriler hızlı yaşayan ve dinamik tasarımları tercih edenler için Özgün ve Modern; rahatlık ve fonksiyonellikten ödün vermeyip elegan tasarımlara sahip olmak isteyenler için Sade ve Zamansız; evdeki huzuru hiçbir şeye değişmeyen ve evcimen ruhunu her köşeye yansıtanlar için Şık ve Sıcak başlığı altında toplanıyor.

Ürünlerin tasarımcıları: VitrA tasarım ekibi, Christophe Pillet, Defne Koz, Dima Loginoff, Hakan Helvacıoğlu, Indeed, İnci Mutlu, Matteo Thun+Partners, Nexus, Noa, Pentagon Design, Pilots Design, Refik Tiniş, Ross Lovegrove.

Firmanın katıldığı fuarlar: Unicera (Türkiye), Yapı Fuarı (Türkiye), ISH (Almanya), Cersaie (İtalya), Mosbuild (Rusya), Batimat (Rusya).

Son koleksiyon: V-Care akıllı klozet ve klozete entegre deterjan haznesiyle maksimum hijyen ve ferah koku sağlayan VitrAfresh’in yanı sıra yeni banyo mobilyaları arasında yer alan Memoria Black öne çıkıyor. Metropole ise fonksiyonelliği ve tasarımıyla her eve uygun çözümler sunuyor. Artema imzalı Brava ergonomik kullanımıyla dikkat çekerken, Z-Line’ın eviye ve banyo bataryaları fonksiyonel kumanda kolu tasarımı ve pratik kullanımıyla hayatı kolaylaştırıyor. X-Line serisinin yeni altın rengi ise banyolara şıklık katıyor. Karo serilerinde British Stone, el yapımı cotto görünümünde sıcak ve çağdaş ortamlar sunan Terra Nova, dalga desenli ve dinamik çizgileriyle 3 boyutlu algı yaratan Futura gibi seriler de bulunuyor.

Firmanın felsefesi: Yıllardır müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiş olan İntema, bu alandaki çalışmalarını daha da ileri götürerek, satış öncesi ve sonrası hizmet geleneğini de geliştirerek sürdürüyor.

Merkez ve şubeler: Bağdat Cad., 278, Caddebostan, İst. Tel: (0216) 467 06 40. Diğer Şubeler: Nişantaşı, Ankara, İzmir, Adana, Çeşme, Kuşadası, Samsun, Kayseri, Eskişehir, Gaziantep, Diyarbakır, Nişantaşı V&B, Caddebostan V&B, Ankara V&B, İzmir V&B.

Memoria Black serisi.

Intema Caddebostan mağazası.

V-care Akıllı klozet.

Artema Brava armatür. Editörün

seçimi!

Combo küvet.

Metropole serisi.

Memoria lavabo.

Memoria lavabo.

Memoria klozet.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.