Bahar kampanyası

Maison Française - Maison Francaise - Deco Rehber - - CRATE AND BARREL - Next Level: Kızılırmak Mah., Dumlupınar Bulvarı, 3/C1, Söğütözü, Ankara. Tel: (0312) 285 05 58. crateandbarrel.com.tr

Dünya Ev Perakendesinin gözde markası crate and barrel, baharın gelişini mobilya veevürünlerindeavantajlarsunanhediye çeki kampanyası ile Kutluyor. Crate and Barrel’ın, birbirini tasarım ve fonksiyon olarak tamamlayan ürünlerinin öne çıktığı hediye çeki kampanyası, mobilya ve ev ürünlerinde karşılıklı avantajlar sunan hediye çekleri kazandırıyor. Crate and Barrel’ın “Birbirini seven ürünler” kampanyası kapsamında, 15 Haziran’a kadar yapılacak olan 1.000 TL’lik ev ürünleri alışverişleri, mobilyada geçerli 300 TL değerinde hediye çeki; 3.000 TL’lik mobilya alışverişleri ise ev ürünlerinde geçerli olacak 200 TL değerinde hediye çeki kazandırıyor. 30 Haziran’a kadar kullanma süresi olan hediye çeklerini birleştirmek veya bir alışverişte birden fazla çek kullanmak da mümkün.

Crate and Barrel, canlı ve günlük hayata damgasını vuran zarif şehirli stiliyle şık ve keyifli dekorasyon çözümleri sunuyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.