Hindistan’ın büyülü dünyası

Maison Française - Maison Francaise - Deco Rehber - - SANDALYE SARAYI -

Good Earth, Türkiye’deki ilk mağazasını 2014 yılında Ankara’da açtı. Bu yıl kuruluşunun 20. yılını kutlayan marka, Ankara’nın ardından İstanbul mağazasını hizmete soktu. Teşvikiye’deki adresinde pazar hariç her gün açık olan Good Earth, tasarımlarında Hindistan’ın büyülü dünyasını yansıtıyor.

Her tasarımın hikayesi var

Good Earth tasarımları, canlı renklerin derin dinginlik içinde yoğrulmasını, karşıtların ve çelişkilerin bir arada kolaylık ve doğallıkla yaşadığı Hint stilinin özünü yansıtıyor. Her tasarımın bir hikayesi var ve her hikaye de sizi farklı yolculuklara sürükler. Fine Bone China, Bone China ve seramik yemek ve kahve/çay takımları, muglar, gümüş kaplama pirinç servis setleri, tepsiler, bar aksesuarları, camlar, el baskısı yatak örtüleri, yorganlar, masa örtüleri, servisler, peçeteler, binbir renk ve desende yastıklar, mumlar, aksesuarlar, markanın geniş ürün yelpazesini oluşturuyor. Sürdürülebilir lüksü yaratırken, Good Earth’ün amacı, geleneksel el sanatlarına ışık tutmak, onları diğerlerinden ayırt eden, öne çıkaran, benzersiz ve değerli kılan özellikleri ortaya koymak.

Arjantin Cad., 25, Kavaklıdere, Ankara. Tel: (0312) 467 20 00.

1996yılındakurulanveilkbutiğiniKemps CornerMumbai’deaçanGoodEarth,Hindistan’ın büyüleyicirenklerinitasarımlarınayansıtıyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.