Natuzzi

Maison Française - Maison Francaise - Deco Rehber - - İÇINDEKILER -

Ankara’nın tanınmış mobilya markası Enne, İtalyan şıklığını tasarımlarına yansıtan dünyaca ünlü İtalyan deri mobilya markası Natuzzi’yi Başkent’in seçkin kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Enne Mobilya, deri oturma grubu denilince tüm dünyada akla gelen ilk marka olan Natuzzi’yi Başkentlilerle buluşuyor. İtalyan sıcaklığını derinin şıklığı ve seçkin tarzıyla harmanlayıp tasarımlarına yansıtan Natuzzi, seçkin yaşam alanları yaratıyor. 1954 yılında doğan İtalyan markası Natuzzi’yi yaratan isim olan markanın yönetim kurulu başkanı ve baş stilisti Pasquale Natuzzi, tüm dünyada “kanepe kralı” olarak tanınıyor. Pasquale Natuzzi başlıca takıntısını “Müşterilerimizin mutlu olmasını ve hayattan keyif alabilmesini sağlayan konforlu oturma odaları yaratmak” olarak tanımlıyor. İtalya’nın Akdeniz kanı taşıyan sıcaklığını ve geleneksel tarzını modern yorumla birleştirerek konforlu yaşam alanları yaratan Natuzzi, özellikle deri oturma gruplarında tüm dünyada mükemmeli arayanların başlıca tercihi. Natuzzi, stil sahibi tasarımlarını seçkin kullanıcılarına sunarken, mobilyada yüksek kalite, dayanıklılık ve konfordan taviz vermiyor.

Ergonomik ve dayanıklı Natuzzi’nin ürün gamı içerisinde oturma gruplarının yanı sıra televizyon ünitesi, sehpa, halı, yemek grubu, aydınlatma ve özel tasarım aksesuarlar da yer alıyor. Natuzzi tasarımlarının en önemli özelliği markayı tercih edenlere şık, konforlu ve bir o kadar da keyifli bir yaşam alanı sunması. Koltukların mekanizmalı olması ve istenildiğinde her mobilyada uygulanması markanın konfor anlayışını pekiştiriyor. Elektronik veya manuel olabilen bu mekanizmalarla, yaşam alanınıza ayrıcalık katan şık bir deri koltuk bir anda yorgunluğunuzu alacak bir dinlenme koltuğuna veya keyifle müzik dinleyebileceğiniz bir müzik koltuğuna dönüşebiliyor. Ürünlerde kullanılan tüm malzemelerin birinci sınıf kalitede olmasına özen gösterilirken, ergonomi ve dayanıklılık tüm tasarımların olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Natuzzi’nin İtalya’ya özgü Murano cam ağırlıklı aksesuar koleksiyonu ise mekânlara büyüleyici ve rafine bir görünüm kazandırarak İtalyan şıklığını tamamlıyor. Anse MDM, B Blok, 9, Eskişehir Yolu, Ankara. Tel: (0312) 227 82 10. enne.com.tr

Natuzzi, stil sahibi tasarımlarını seçkin kullanıcılarına sunarken, mobilyada yüksek kalite, dayanıklılık ve konfordan taviz vermiyor.

İtalyan sıcaklığını derinin şıklığı ve seçkin tarzıyla harmanlayıp tasarımlarına yansıtan Natuzzi, seçkin yaşam alanları yaratıyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.