Enne

Maison Française - Maison Francaise - Deco Rehber - - İÇINDEKILER -

Ankara merkezli mobilya ve iç mimarlık şirketi olarak 18 yıllık bir tecrübeyle faaliyet gösteren Enne, en iyi kalite ve kusursuz estetiği hedefleyerek çağdaş hayatın hızını ve yalınlığını yansıtan modern mobilyalar ile gelenekseli yeniden yorumlayan stil sahibi ürünler tasarlıyor.

Enne, kendi tasarımlarının yanında dünyanın önde gelen tasarımcıları ile de işbirliği yaparak gerek ulusal, gerekse uluslararası alanda çok sayıda büyük projede iç mekân uygulamalarına imza atıyor. Enne koleksiyonu, çağdaş hayatın hızını ve yalınlığını yansıtan modern mobilyalardan ve gelenekseli yeniden yorumlayan stil sahibi ürünlerden oluşuyor.

Dünyaca ünlü isimler

Eclipse adını verdiği 2017 koleksiyonuyla dikkatleri bir kez daha üzerine çeken Enne, yeni koleksiyonunda Maurizio Manzoni başta olmak üzere, Christophe Pillet, Arketipo Design, Carlo Colombo, Marconato&Zappa ve Mustafa Toner gibi dünyaca ünlü isimlerin tasarımlarına yer veriyor. Koleksiyondaki her parça Enne kalitesinin ve tasarım anlayışının bir sonucu olarak ortaya çıkarken Enne’nin genç tasarımcıları ve profesyonel üretim departmanı da bu felsefe ile hayallerindeki tasarımı en yeni teknolojileri kullanarak hayata geçiriyor. Her sene, dünyanın önde gelen mobilya fuarlarında yer alan Enne, son olarak 4-9 Nisan tarihleri arasında katıldığı Milano Isaloni fuarında Eclipse koleksiyonuyla, hem modaseverlerin, hem de mobilya sektörü- nün önde gelen isimlerinin büyük ilgisiyle karşılaştı. Enne, Rusya Kempinski Hotel Gelendzhik, Radisson Blu Sochi Congress Hotel ve Ukrayna’daki The Radisson Blu Kiev Hotel gibi çok sayıda yüksek standartlı projede özgün tasarım yaklaşımını göstermeyi sürdürüyor. Bunun yanında Arketipo Design, Craft 312, LWA Sweden, DP gibi titiz ve başarılı tasarım firmalarıyla işbirliği içinde olan Enne, tasarım dünyasına yön veren koleksiyonlar ve projeler yaratmaya devam ediyor. Karacakaya Cad., 116/118, Siteler, Ankara. Tel: (0312) 351 54 74. enne.com.tr

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.