TE 50-AVR ve TE 60-AVR kırıcı-deliciler

Makina Magazin - - ÜRÜN - Hilti

Hilti, ilk darbeli deliciyi üretmesinin 50. yıldönümünde, yüksek performans ve dayanıklılığa sahip ürünleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Yeni nesil TE 50-AVR ve TE 60-AVR kırıcıdelicileri dünya genelinde faaliyet gösterdiği diğer ülkelerle aynı anda Türkiye’de de satışa sunan Hilti; kaba işler alanındaki uygulayıcılar, tesisatçılar, çelik ve metal uygulayıcıları, elektrikçiler gibi kırım ve delim yapması gereken tüm profesyonellere yine inovatif bir çözüm sağlıyor.

İş güvenliği ve yüksek performans bir arada

Yeni Hilti TE 50-AVR kırıcı-delici, 6 kg ağırlığıyla pazardaki en hafif SDS-MAX kırıcı-delicilerden biri olma özelliğiyle ses getiriyor. Rakiplerinden yaklaşık yüzde 20 daha hızlı performans ve daha uzun dayanıklılık gösteren ürün, rekabetçi fiyatıyla da öne çıkıyor. Güçlendirilmiş darbe enerjileri ve toz sızdırmazlık tasarımlarına ek olarak; Aktif Titreşim Sönümleme teknolojisi (AVR) sayesinde, sınıfındaki en düşük titreşim değerlerinden birine sahip olan TE 50-AVR, iş güvenliği ve yüksek performansı bir arada sunuyor. Ayrıca, sökülüp takılabilen kablosu sayesinde, kablo kopması sebebiyle meydana gelebilen iş kayıplarını minimuma indiriyor.

En iyi ağırlıkperformans oranı

TE 60-AVR ise, 6,8 kg ağırlığıyla piyasadaki en iyi ağırlık-performans oranına sahip kırıcı-delici olarak dikkat çekiyor. Delim ve kırım performansında 9 kg ağırlığındaki rakiplerine kafa tutan ürün, TE 50-AVR’DE de bulunan sökülüp takılabilen kablo, güçlendirilmiş darbe enerjisi ve toz sızdırmazlık tasarımına ek olarak; Aktif Titreşim Sönümleme (AVR) özelliğine de sahip.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.