Ford Otosan, fark yaratan çalışanlarını ödüllendirdi

Ford Otosan, 2016 yılı boyunca sergilediği üstün performans ve çalışma disipliniyle fark yaratan başarılı üretim çalışanlarını 6. kez ödüllendirdi.

Makina Magazin - - FİRMA HABERLERİ -

Ford Otosan, 2011 yılında başlattığı “Yıldızlar” programı çerçevesinde başarılı üretim çalışanlarını 6. kez ödüllendirdi. Başarılı çalışmaları ve performansıyla fark yaratan, diğer çalışanlara rol model olan 160 “Yıldız” çalışana ödülleri, 14 Mayıs 2017’de gerçekleştirilen “6. Ford Otosan’ın Yıldızları” töreninde verildi. Vehbi Koç Vakfı Ford Otosan Kültür ve Yaşam Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinliğe; Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, Ford Otosan üst yönetimi ve Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Yücel Yücel katıldı. Ödül töreninde, Ford Otosan’ın tüm "Yıldız" çalışanlarına, aileleriyle birlikte Büyük Anadolu Didim Resort Oteli’nde “herşey dâhil” konseptiyle bir haftalık tatil hediye edildi.

Yenigün: “En içten teşekkürlerimi sunuyorum”

Ödüle lâyık görülen çalışanları tebrik eden Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, “Bugüne kadar elde ettiğimiz sayısız başarıya yenilerini eklememizi sağlayan çalışanlarımıza en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Ülkemize onur kaynağı olmayı hedefleyen ve büyük hayallerle aynı hedefe kilitlenmiş iyi bir takımın oluşturduğu böyle bir güce sahip olmaktan onur duyuyoruz. Elde ettiğimiz tüm başarılar işte bu büyük ailenin eseri. Bu yolda daha iyisini başarmak için yolumuzu aydınlatan Ford Otosan’ın yıldızlarına ve ailelerine kalpten teşekkür ediyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da hep birlikte aynı şevk ve heyecanla daha nice başarılar kazanacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.