TİAD’DA Hakan Aydoğdu güven tazeledi

Makina Magazin - - HABERLER -

TİAD’ıN 20’nci döneminde Yönetim Kurulu Başkanı olarak göreve devam edecek olan Hakan Aydoğdu, takım tezgahları sektörünün tek sivil toplum kuruluşu olduklarını ve derneğe hizmet etmekten mutluluk duyduğunu söyledi.

Takım Tezgahları Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (TİAD) 19. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda, Hakan Aydoğdu yeniden Başkan seçildi. Tezmaksan Makina San. ve Tic. A.Ş. Genel Müdürü Aydoğdu, derneğin 20’nci döneminde TİAD Yönetim Kurulu Başkanı olarak göreve devam edecek.

Takım tezgahları sektörünün tek sivil toplum kuruluşu olduklarını aktaran Aydoğdu, TİAD’A Yönetim Kurulu Başkanı olarak hizmet edecek olmaktan dolayı gurur ve mutluluk duyduğunu ifade etti.

Kurullarda görev alacaklar da belirlendi

TİAD 19. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda, Hakan Aydoğdu’nun listesinde yer alan; Ak Makina San. Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Murat Akyüz, Nikken Kesici Takımlar Sanayi ve Uluslararası Tic. A.Ş. Genel Müdürü Dr. Müh. Ayhan Etyemez, Spinner Takım Tezgahları San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Ali Avcı, Amada Turkey Makina Teknoloji Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Gürcan Karımca, Tekyaz Teknolojik Yazılımlar ve Mak. Tic. A.Ş. Genel Müdürü Mustafa Erten, Han Elektronik ve Mekanik San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. Genel Müdür Yardımcısı M. Lütfi Demirel yeniden TİAD Yönetim Kurulu Üyeliği’ne seçildi.

TİAD Denetim Kurulu’na ise; Perpa Makina Endüstri San. Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Melih Akgün, Bystronic Lazer ve Su Işınları Makina San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Mustafa Kızılcık ve Bimaksan CNC Takım Tezgahları San. Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Muhlis Köksal seçildi.

TİAD Haysiyet Divanı ve Hakem Heyeti’ne de; Mega Danışmanlık Temsilcilik Dış Tic. A.Ş. Genel Müdürü Cüneyt Okçu, Bali Makina San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Jak Kamhi, Erler Makina Tic. ve San. A.Ş. Genel Müdürü H. Bülent Yılmazer seçildi.

20. dönemde, Avrupa Takım Tezgahları Ticari Birliği (CELIMO) Delegasyonu üyeleri yeniden; Hakan Aydoğdu, Erdal Gamsız, Ayhan Etyemez, Ali Avcı ve Jak Kamhi olarak seçildi. TİAD Yeni Dönem Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu, Haysiyet Divanı ve Hakem Heyeti’nin seçilmesinin ardından, 19. Olağan Genel Kurul Toplantısı sona erdi.

Hakan Aydoğdu, takım tezgahları sektörünün tek sivil toplum kuruluşu olduklarını belirtti.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.