Pmcprotego D ile emniyetli hareket

Makina Magazin - - ÜRÜN - Pilz

Emniyetin gerekli olduğu her yerde, sürücü kontrolörü olarak Pmcprotego D modern servo sürücüleri kullanılabilir. Pmcprotego D, emniyet giriş ve çıkışlarından kontrol edilir. Bu durum, cihazın standart sistemlere uyum sağlamasını garanti eder. Emniyet fonksiyonları ayrıca, motordan ve kullanılan enkoder tipinden bağımsızdır. Böylece, kullanıcı makinasını istediği şekilde donatma imkânına sahip olur. Genişletme kart yuvası sayesinde, sayısız fieldbus bağlantısı yapılabilir. Bu sayede, Pmcprotego D'nin uygulaması, ortak kullanılabilecek diğer ürünlerle kişiye özel ve esnek çözümler sağlayabilir.

Pmcprotego D’nin sahip olduğu özellikler:

Çözücüler veya sinüs/kosinüs kodlayıcıları (Hiperface, Endat) gibi geri beslemeli motorlar için servo kuvvetlendirici. Senkron, asenkron, lineer ve daha pek çok motorun çalışması.

Canopen arayüzü. Pozisyonlama kontrolü. Elektrik şanzımanı. En küçük kontrol kabinleri için kompakt tasarım. Genişleme kartı için slot (veriyolu etki alanı vb.). Parametre ayarlarını ve sistem bilgisi güncellemelerini yedeklemek için Multimedya kartı (MMC). Yerleşik arayüz üzerinden Ethernet bağlantısı. Entegre motor fren kontrolü.

Pmcprotego D ile; esnek, ölçeklendirilebilir bir emniyet çözümüne sahip olur ve uygulamanızın ne kadar emniyete ihtiyacı olduğunu siz belirlersiniz.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.