Aksa Jeneratör, Afrika’da fuara katıldı

Makina Magazin - - FİRMA HABERLERİ -

Üç kıtada gerçekleştirdiği üretimle 160 ülkeye ihracat yapan Aksa Jeneratör, Power & Electricity World Africa 2017’de ürünlerini sergiledi.

Aksa Jeneratör, farklı coğrafyalarda katıldığı fuarlar ile sektördeki gücünü tüm dünyaya gösteriyor. Firma son olarak, 28-29 Mart 2017 tarihleri arasında düzenlenen, Afrika’nın en büyük enerji fuarı Power & Electricity World Africa 2017’ye katıldı. 300’e yakın enerji firmasını buluşturan etkinlikte, enerji verimliliğinden güneş enerjisine kadar birçok konuda seminerler düzenlendi. Alanında uzman 300 kişinin konuşmacı olarak yer aldığı fuar, yaklaşık 7 bin kişi tarafından ziyaret edildi.

Peker: “Sürekli gelişmeye odaklandık”

Yüzde 100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle sürekli gelişmeye odaklandıklarını belirten Aksa Jeneratör Ceo’su Alper Peker, üç kıtada üretim yapan, üretiminin yüzde 50’sinden fazlasını da 160 ülkeye ihraç eden global bir firma olduklarını vurguladı. Peker, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Hedef pazarlarımızdan biri olan Afrika’daki çalışmalarımızı Güney Afrika Cumhuriyeti’nde de sürdürüyoruz. Bu amaçla; Asya, Amerika, Afrika ve Avrupa’da yer alan ofislerimize Aksa Güney Afrika’yı da ekleyerek, toplam 14 ofise ulaştık. Afrika’da artan enerji ihtiyacı ve alt yapı çalışmaları nedeniyle, küresel sektörde ilk beşte yer alan Aksa’nın söz konusu coğrafyada da kalitesiyle yer almasını çok önemsiyoruz. Power & Electricity World gibi dünyanın önemli enerji oyuncularını bir araya getiren bu önemli organizasyonda yer almak, bölgedeki varlığımızı sağlamlaştırmak adına büyük önem taşıyor.”

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.