Teknik Alüminyum, İDDMİB tarafından ödüllendirildi

Makina Magazin - - FİRMA HABERLERİ -

2016 yılında 25 ülkeye alüminyum & sac levha ve folyo ihracatı gerçekleştiren Teknik Alüminyum’a İDDMİB tarafından İhracat Başarı Ödülü verildi.

Teknik Alüminyum, İDDMİB (İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği) tarafından 2016’nın başarılı ihracatçılarını ödüllendirmek amacıyla 12 Nisan 2017’de düzenlenen 7. İDDMİB İhracat Başarı Ödülleri Töreni’nde, İhracat Başarı Ödülü’nü aldı.

Teknik Alüminyum 2016 yılında; İsviçre, İtalya, Almanya, Polonya, İspanya, Rusya, Fransa, Slovenya, Çek Cumhuriyeti, İngiltere, Belçika, Portekiz, Avusturya, Hollanda, Danimarka, Bulgaristan, Belarus, İsrail, Yunanistan, Slovenya, Bosna Hersek ve Macaristan olmak üzere 25 ülkeye ihracat gerçekleştirdi.

Demirci: “25 ülkeye ihracat gerçekleştirdik”

2016 yılında, 25 ülkeye toplam 71,5 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirdiklerini söyleyen Teknik Alüminyum Satış ve Pazarlama Direktörü Mert Demirci, “Çalışanlarımızın bilgi ve becerisi, bizi rekabette farklılaştıran kurum kültürümüz ve Türkiye’de öncü yassı alüminyum sektöründeki tecrübemizle, ülkemizde olduğu gibi geniş bir coğrafyaya yayılan ihracat pazarlarımızda da müşterilerimizin rekabet gücüne katkı sağlıyoruz. Ar-ge, ürün geliştirme, ölçümleme, test/analiz yetkinliklerimiz, dünya standartlarında üretilen ürünlerimiz, tavizsiz kalite ve üst düzey hizmet anlayışımızla, ülkemiz ihracatına katkı yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.