Baykon, katıldığı fuarlarda ürünlerini sergiledi

Makina Magazin - - FİRMA HABERLERİ -

Yaklaşık 80 ülkeye ihracat gerçekleştiren Baykon, WIN Eurasia Automation, Foteg Gıda ve Interweighing fuarlarına katılarak ürünlerini tanıttı.

WIN Eurasia Automation, Foteg Gıda ve Interweighing fuarlarına katılan Baykon, son teknoloji ürünlerini sergiledi. Yaklaşık 80 ülkeye ihracat gerçekleştirdiklerini aktaran yetkililer, hızlı adımlarla yollarına devam ettiklerini söylediler. Yetkililer, sözlerini şöyle sürdürdüler: “Şirketimiz özellikle tartı otomasyon sektörüne yönelik; Modbus, Profibus, Canopen, Profinet ve Ethernet TCP/IP gibi çeşitli iletişim protokolleri ile haberleşen, yenilikçi ve onaylı ekipmanları ile tüm endüstrilerde kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Ayrıca; kimya, petrokimya, gıda, demir çelik ve ilaç gibi sektörlere yönelik, ayrı ayrı özelliklerde ürünler ve çözümler üretiyoruz.”

0,1 mikrogramdan 1000 ton kapasitelere kadar tartım yapabildiklerini ve söz konusu ürünleri uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalar ile belgeleyebildiklerini vurgulayan yetkililer, “Kendi kalibrasyon laboratuvarımızla; 1 mg’dan 80 ton kapasiteye kadar terazi kalibrasyonu, 1 μl’den 5 litreye kadar hacim kalibrasyonu, 1 mg’dan 1 tona kadar kütle kalibrasyonu konularında TÜRKAK akreditasyon belgeli kalibrasyon hizmeti de veriyoruz” dediler.

Laboratuvar terazilerinin dışında test kütleleri satışı da yaptıklarının altını çizen yetkililer, E2, F1, F2 ve M1 doğruluk sınıfında, ağırlık ve ağırlık setlerinin üretimini de yaptıklarını anlattılar. Söz konusu ürünlerin kalibrasyonlarını bünyelerindeki laboratuvarlarında belgelediklerini açıklayan yetkililer, “Satış sonrası profesyonel bir teknik hizmet departmanına sahip firmamız, uzman teknik servis ve laboratuvar ekipleri ile uygulama ve ürüne göre akreditasyon ve validasyon gibi belgelendirme de yapmaktadır” diye konuştular.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.