Özermet, üretilmeyen makinaları üretmeyi hedefliyor

1997 yılında faaliyetlerine başlayan Özermet Mühendislik & Makina, yüksek performansa sahip makinalar üretmek ve en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak ilkesiyle hizmet veriyor.

Makina Magazin - - GAZİANTEP MAKİNA-METAL DÜNYASI -

Gaziantep Küsget Sanayi Bölgesi’nde 20 yıldır makina imalatı gerçekleştiren Özermet Mühendislik & Makina, üretilmeyen makinaları üretmeyi hedefliyor. Fıstık çıtlatma tesisleri, fıstık taneleme makinaları, pvc extruder (ön hat, kalibre sehpaları, çekici), kebap pişirme makinaları ve fıstık işleme tesisleri imal eden şirket, birçok yeniliğe imza atmayı planlıyor. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden kuruluş, müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda, yüksek performansa sahip ve güvenilir makinalar üretiyor.

Özer: “Çok sayıda ülkeye ihracat yapıyoruz”

Ürünlerinin yurt içinde yoğun ilgi gördüğünü dile getiren Özermet Mühendislik & Makina’nın sahibi Kemal Özer, çok sayıda ülkeye ihracat yaptıklarını da ifade etti. Firmalarının 1997 yılında kurulduğunu söyleyen Özer, konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Kuruluşumuz, yürütülen Ar-ge projeleri ile farklı fikirler üretip geliştirerek, günümüze kadar faaliyetlerini büyüterek sürdürmüştür. Fıstık çıtlatma tesisleri, fıstık taneleme makinaları, pvc extruder (ön hat, kalibre sehpaları, çekici), kebap pişirme makinaları ve fıstık işleme tesisleri imal ediyoruz.”

Talebe göre üretim gerçekleştirdiklerini kaydeden Özer, Gaziantep’te fıstık çıtlatmaya dair iyi bir marka oluşturduklarını anlattı. Dünyada ilk ve tek olan fıstık çıtlatma tesisleri ile önemli bir açığı kapattıklarının altını çizen Özer, “Sektörümüzde önemli bir yenilik olan makinamız, iç piyasadan olduğu kadar yurt dışından da talep almaktadır. Ayrıca, geliştirmekte olduğumuz pvc makinalarımızla da iddialıyız. Farklı sektörlerde geliştirdiğimiz makinalarla firmamızın gücünü tüm dünyaya göstermek istiyoruz” diye konuştu.

“Teknolojiyi yakından takip ediyoruz”

Makina üretiminde birçok yeniliğe imza atarak, üretilmeyen makinaları üretmeyi hedeflediklerini anlatan Özer, şöyle devam etti: “Özermet Mühendislik & Makina olarak, yenilik konusunda üzerimize düşeni yapmaya çalışıyor ve Türk sanayisinin gelişmesine katkı sunmak istiyoruz. Hizmet verdiğimiz makina sektöründe, teknolojik gelişmeleri sürekli ve yakından takip ederek, müşterilerimizin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda yüksek performansa sahip ve güvenilir makinalar üretmeye gayret ediyoruz.”

Makina ve tesis ihtiyacı olan firmalara; kaliteli, doğru ve hızlı hizmet sunduklarını söyleyen Kemal Özer, bilgi birikim, deneyim ve uzmanlıklarının getirdiği sabır ve anlayışla teknolojinin tüm olanaklarını kullandıklarını ifade etti. Özer son olarak, en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamanın öncelikli hedefleri olduğunu da sözlerine ekledi.

Kemal Özer, “Farklı sektörlerde geliştirdiğimiz makinalarla firmamızın gücünü tüm dünyaya göstermek istiyoruz” dedi.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.