Kullanıma hazır, push-in bağlantılı dağıtım blokları

Makina Magazin - - ÜRÜN - Phoenix Contact

Phoenix Contact’ın PTFIX dağıtım blokları, içten köprülü yapıları ile anında kullanıma hazırdır. Yüzde 80’e varan oranda yer kazandıran bu ürünler, 1.5 mm² ve 2.5 mm² kesitler için çeşitli bağlantı sayılarında mevcut olup, gerektiğinde yan yana takılıp, standart bir klemens köprüsü ile birleştirilerek genişletilebilirler.

Panoya montaj şekli için sunulan DIN rayına montaj, doğrudan saca vidalayarak montaj ve yapıştırarak montaj seçenekleri, farklı uygulamaların gereksinimlerine göre esneklik sağlar. Yüksüklü ya da çok telli kablolar, aletsiz bağlantıyı mümkün kılan push-in teknolojisi sayesinde hızla bağlanabilir. Blokların kompakt tasarımı ve dikine montaj imkânı yüzde 50’ye varan oranda yer tasarrufu sağlar.

6, 12 ve 18 bağlantılı dağıtım ve besleme blokları, 11 farklı renk seçenekleri sayesinde, anlaşılır ve güvenli bir montaj sağlayacak şekilde düzenlenebilir. Tüm bağlantı noktalarının etiketlenebiliyor oluşu, kablajı daha da kolay ve açık hale getirir. PTFIX dağıtım blokları, panoda besleme ve sinyal dağıtımı için kullanışlı ve ekonomik bir çözümdür.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.