“Kobİ’lere profesyonel güvenlik ağı sunacağız”

130 ülkede 150 binden fazla müşterisi olan ve Türkiye'de de kamudan dev şirketlere kadar 2 binden fazla müşterisi bulunan Milestone Systems, aile işletmeleri ve KOBİ alanında büyümek üzere yeni ürünlerini tanıttı.

Makina Magazin - - FİRMA HABERLERİ -

Dünyanın önde gelen açık platform IP video yazılımı yönetimi sağlayıcısı Milestone Systems, Türkiye’de büyümeye devam ediyor. Kuruluş, Türkiye’de aile işletmelerinden Kobİ’lere, büyük ölçekli işletmelerden kamuya kadar geniş bir alanda büyümeyi hedefliyor. Söz konusu hedef doğrultusunda yeni ürünlerini tanıtan Milestone Systems, siber güvenliğin öneminin artmasıyla video kaydını özel bir şifreleme sistemiyle koruma altına alıyor. Şirket, yeni yazılımıyla Kobİ’lere ve aile işletmelerine de profesyonel bir güvenlik ağı kullanma imkânı sunuyor.

İzov: "En hızlı büyüyen pazarlardan biri"

Türkiye’deki hedefleriyle ilgili açıklamalarda bulunan Milestone Systems Orta ve Güneydoğu Avrupa Bölge Müdürü Kiril İzov, “Pazardaki büyümeyi gördük, son tüketiciler ve partnerlerle daha yakın ilişkiler kurmak için geldik. Türkiye, güvenlik ağları alanında en hızlı büyüyen pazarlardan biri. Türkiye ekonomisindeki büyüme ile birlikte ticari ve özel binaların artmasıyla güvenlik sektörü de büyümeye başladı. Kamuoyunun güvenliğini sağlamak için de Türkiye gelişen bir pazar oldu. İlgilendiğimiz sektörler; banka-finans, kamu (şehir gözetimi), sağlık, eğitim, turizm, endüstri, perakende ve taşımacılık. Yani hedefimiz; küçük bir aile işletmesinden dünyanın en büyük şehirlerine kadar herkes” diye konuştu.

"Hızlı bir şekilde büyüyoruz"

Pazardaki büyümeden daha hızlı bir şekilde büyüdüklerini belirten İzov, Türkiye’de 2 binden fazla son kullanıcıları olduğunu ve söz konusu rakamın her hafta bile artış gösterdiğini söyledi. İzov, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Yeni müşteriler kazanmanın yanı sıra, mevcut müşterilerimizin sistemlerini desteklemeyi de hedefliyoruz. Yani mevcut sistemlerini genişletmeyi veya geliştirmeyi planlıyoruz. Türkiye’de herkesin bildiği marka ve kurumlarla çalışıyoruz. Bunlar, büyük ticari şirketlerden hükümet organizasyonlarına kadar uzanıyor. Dolmabahçe Sarayı da bunların arasında bulunuyor.”

Dünya genelinde 130 ülkede 150 binden fazla müşterilerinin bulunduğunu ifade eden Kiril İzov, "Milestone Systems, bin 200 çözüm ortağı, 600’den fazla çalışan ve 8 binin üzerinde entegrasyon ortağı ile 6 bine yakın kamera modelini destekleyebiliyor" diyerek sözlerini noktaladı.

Kiril İzov, “Yeni müşteriler kazanmanın yanı sıra, mevcut müşterilerimizin sistemlerini desteklemeyi de hedefliyoruz" dedi.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.