Yeni SF 6(H)-A22 kablosuz delim ve vidalama makinası

Makina Magazin - - ÜRÜN - Ü Hilti

rünlerini inovasyon, kalite ve güvenlik üçgeninde tasarlayan Hilti, yeni ürünü SF 6(H)A22 kablosuz delim ve vidalama makinasını sektörle buluşturdu. Elektrik, mekanik, çelik, metal ve kaba işler gibi geniş yelpazedeki uygulamalarda kullanılabilen yeni ürün, tam dolu bir pil ile rakiplerinden daha fazla delim ve vidalama yapıyor.

Elektronik debriyaj özelliği sayesinde çalışma esnasında ses oluşturmayan SF 6(H)-A22, iki vites seçeneği ve dakikada 1.600 devir kapasitesiyle yüksek verimlilik sağlıyor. Motoru ve metal mandreni ile dayanıklılığı artan uzun ömürlü makina, tüm bu özelliklerden dolayı tork ve hız ihtiyacı olan uygulamalar için tercih ediliyor. Yeni gövde tasarımı ve parlak LED ışığı sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan yeni ürün; sınıfının en yüksek konforunu sunarken, -20 dereceye kadar çalışabilme özelliğiyle de dikkat çekiyor.

Delici ucun sıkışması halinde anında gücü kesen Aktif Tork Kontrol (ATC) Sistemi’ne sahip SF 6(H)-A22, kullanıcıların güvenli bir şekilde çalışmasına olanak tanıyor. Ürün, tüm 22 volt piller ile uyumlu bir şekilde çalışıyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.