3M, 650 kişiye kaynaktan korunma eğitimi verdi

Makina Magazin - - FİRMA HABERLERİ -

3M’in İş Güvenliği Bölümü, Türkiye’yi dolaşan bir karavanla üç haftada toplam 650 kişiye kaynaktan korunma eğitimi verdi.

3M İş Güvenliği Bölümü, üç hafta boyunca Türkiye’yi dolaşan eğitim ve demo karavanında kaynak yapan 650 kişiye, kaynaktan korunma eğitimi verdi ve şirketin söz konusu alandaki ürünleri hakkında bilgi aktardı.

Etkinlik için İsveç’ten getirilen ve özel olarak tasarlanan karavanın ilk hafta Bursa, Balıkesir ve İzmir’deki tesisleri dolaştığını anlatan yetkililer, “Karavan ikinci haftayı çok fazla sanayi tesisinin bulunduğu Adana ve Ankara’da geçirdi. Üçüncü hafta ise, İstanbul, Kocaeli ve Sakarya’da kaynaktan korunma eğitimleri tamamlandı. Tur sırasında 3M Teknik Departmanı, kaynaktan korunma ürünlerinin tanıtımı ve kullanımı konusunda bilgi vermenin yanı sıra; kaynak sırasında oluşabilecek tehlikeler ve solunum, göz, cilt, işitme gibi sağlığa zararlı riskler hakkında eğitim verdi ve 3M'in bu risklere karşı geliştirdiği çözümleri aktardı. 3M İş Güvenliği Bölümü’nün gerçekleştirdiği üç haftalık tur sonunda, kaynak yapan toplam 650 kişi bilgilendirildi” diyerek sözlerini noktaladılar.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.