Şekeroğlu, teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor

Makina Magazin - - GAZİANTEP MAKİNA DÜNYASI -

Tecrübeli ve eğitimli kadrosu ile anahtar teslim projeler gerçekleştiren Şekeroğlu, endüstriyel tesislerin ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarını karşılamak için 2015’te kuruldu.

Müşterilerine anahtar teslim çözümler sunan Şekeroğlu, sektörde 30 yıla dayanan geçmişiyle 2015 yılında endüstriyel tesislerin ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarını karşılamak için Gaziantep’te kuruldu.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet verdiklerinin altını çizen Şekeroğlu Isıtma Soğutma Merkezi San. Tic. Ltd. Şti.’nin sahibi Emre Şekeroğlu, istikrarlı şirket politikaları sayesinde başarılarını her geçen gün bir üst basamağa taşıdıklarını savundu. Şekeroğlu, konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Bina veya diğer inşaat projelerinde; ısıtma, soğutma sistemlerinin tesisatı (kombi, kazan vb.) buhar sistemleri, kızgın yağ ve su sistemleri, chiller ve hava sistemleri ve yangın sprinkler sisteminin kurulumunu profesyonel bir şekilde yapıyoruz.”

Tecrübeli ve eğitimli kadroları ile anahtar teslim projeler gerçekleştirdiklerini dile getiren Şekeroğlu, proje sonrasında müşterilerine destek hizmeti de verdiklerini kaydetti. Profesyonel ekipleriyle faaliyetlerini sürdürdüklerini ifade eden Şekeroğlu, Türkiye geneline hizmet verdiklerini, ayrıca talepler doğrultusunda yurtdışına yönelik iş yaptıklarını da anlattı.

Emre Şekeroğlu, Türkiye geneline hizmet verdiklerini, ayrıca talepler doğrutusunda yurtdışına yönelik iş yaptıklarını da ifade etti.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.