Sac işlemeciler EUROBLECH 2018’de buluşacak

Sac işleme sektörünün uluslararası alanda önemli bir etkinliği olan EUROBLECH 2018, 23-26 Ekim tarihleri arasında Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenecek.

Makina Magazin - - ETKİNLİK - Ü

lkemiz makinacıları ve metal işleme teknolojilerinin ilgilileri tarafından yüksek katılımla yakından takip edilen ve sac-metal işleme teknolojilerinin uluslararası boyutta çok önemli fuarı olarak bilinen EUROBLECH (25. Uluslararası Sac Metal İşleme Teknolojileri Fuarı), 23-26 Ekim 2018 tarihleri arasında Hannover’de gerçekleştirilecek. Etkinlik, sac işlemenin profesyonellerinin buluşması için önemli bir ortam sunuyor. Sektörün tüm tarafları; en son teknolojik yenilikleri, hâlihazırda devam eden geliştirme çalışmalarını ve yeni ürünleri görerek tartışma açısından küresel bir platform şansı buluyorlar. Geçmiş yıllardaki etkinliklere bakıldığında; hemen her türlü ölçekteki firmadan katılımcı ve ziyaretçi çeken bir fuar göze çarpıyor. Metal işleme uzmanı olarak bilinen mühendis-teknisyen, üretim yöneticisi, kalite yöneticileri ve diğer teknik yöneticiler yanında; ilgili sahalardan diğer uzmanlar, satınalmacılar, imalatçılar ile R&D dünyası, dernekler ve birlikler olmak üzere birçok kesimden konusunda etkin profesyonellerin ve iş insanlarının fuarın izleyicisi olduğu görülüyor.

‘Dijital gerçekliğe adım atın’

Fuar, ‘Dijital gerçekliğe adım atın’ mottosuyla, 40 ülkeden bin 500 katılımcının 89 bin metrekarelik geleneksel ürünler yanında, en son yenilikleri sergilediği bir alan için hazırlıkları hızlandırmış bulunuyor. EUROBLECH, sac metal işlem teknolojilerinin tüm zincirini şu başlıklar altında kapsıyor: Sac metal, tüp, profiller, elleçleme (yükleme, boşaltma ve taşıma), şekillendirme, nihâi-tamamlanmış ürünler, parçalar, birleştirilmiş-komple ürünler, ayırma, kesme, bağlama, kaynak, metal working-esnek sac metal işleme, tüp/kesit işleme, kompozitler, yüzey işleme, takımlar, kalıplar, CAD/ CAM/CIM sistemleri/veri işleme.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.