Yeni nesil titreşim ölçüm cihazı

Makina Magazin - - ÜRÜN - Prüftechnik

Prüftechnik Vibscanner 2 cihazı, standart ölçüm sürelerinden 4 kata kadar daha hızlı ve kaliteli ölçüm yapabiliyor. Geliştirilen özel teknolojik yapısıyla ölçüm hızı konusunda dünya standartlarını yeniden belirlemesi beklenen ürün, özel RFID etiketler ve Prüftechnik Vibcode gibi aksesuarlara sahip. Böylece, ölçüm yapılan makinayı ve makina bilgilerini otomatik olarak tanıyabilen Vibscanner 2’nin bu özelliği ile kullanıcı hataları en aza indirilmiş olurken; cihazın makina bilgilerini otomatik olarak algılaması ile de işlem sayısı azaltılıyor.

Endüstri 4.0 uyumluluğu olan ürün, tüm bunların yanı sıra ulaşılabilir fiyatı ile bir tesiste çoklu adetlerde kullanılabilme imkânı veriyor. Teknikerlere kolay kullanım sağlayabilen Vibscanner 2’de toplanan veriler hızlı bir biçimde server bilgisayara aktarılabiliyor. Titreşim analistleri bu verileri inceleyerek, analizlerini hızlıca gerçekleştirebiliyorlar.

Sanayi tesislerinde kestirimci bakım konularında proaktif faaliyet gösteren Prüftechnik’in bu yıl hizmete sunduğu yeni nesil titreşim ölçüm cihazı, dünyaca ünlü 4 ayrı uluslararası platformdan birincilik ödülü aldı. Vibscanner 2 yüksek performansı ile; Red Dot, Reliabilityweb, Industriepreis ve Innovationspreis IT tarafından birincilikle ödüllendirildi.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.