Danfoss, sektörel donanım ve bilginin artırılmasına katkı sağlıyor

Danfoss Soğutma Sistemleri, düzenlediği eğitimlerle bayilerini ve müşterilerini endüstriyel soğutma konusunda bilgilendirdi.

Makina Magazin - - FİRMA HABERLERİ -

Danfoss Soğutma Sistemleri, nisan ve mayıs 2018’de İzmir ve İstanbul’da düzenlediği eğitim serisiyle birlikte, bayilerini ve müşterilerini endüstriyel soğutma hakkında bilgilendirdi.

Danfoss Endüstriyel Soğutma Global Uygulama Uzmanı Carlsten Petersen tarafından verilen eğitimlerin, 2 Mayıs’ta Frigomekanik Soğutma firmasıyla başladığını aktaran yetkililer, aynı gün Erkasis Soğutma’da da bir seminer gerçekleştirildi. Yetkililer, sözlerini şu şekilde sürdürdüler: “Daha sonra Danfoss’un ofisinde süren eğitim serisine ise, Sis-tek Soğutma ve Mert Proje şirketleri katıldı. Eğitimin üçüncü gününde de Danfoss’un ofisi, KSI Soğutma ve Cantek Soğutma firmalarının eğitimine ev sahipliği yaptı. Eğitimlerin öne çıkan konuları; endüstriyel soğutmada saha uygulamalarında karşılaşılan problemler, uygulama ve proje örnekleri, dual solenoidler, valf istasyonları, CO2 soğutma uygulamaları, amonyak uygulamarı, ICF ve ICFD ürünleri oldu.”

“Sektörün önde gelen kuruluşlarından biri”

Danfoss’un, yarının dünyasında daha az kaynakla daha fazlasını yapmaya olanak sağlayan teknolojiler geliştirdiğini dile getiren yetkililer, altyapı, gıda arzı, enerji verimliliği ve çevre dostu çözümlere karşı giderek artan taleplere cevap veren şirketin ürün ve hizmetlerinin; soğutma, iklimlendirme, ısıtma, motor kontrolü ve hareketli makinalarda kullanıldığını aktardılar. Yetkililer, “Danfoss aynı zamanda yenilenebilir enerji ve buna ek olarak, şehir ve kentsel toplumlarda bölgesel ısıtma alanlarında faaliyet göstermektedir. 1933 yılına dayanan yenilikçi teknolojisi, 100’ün üzerinde ülkede 26 bin çalışanı ve müşterileriyle firma, günümüzde sektörünün önde gelen kuruluşlarından biridir. Şirket hisselerinin çoğunluğu halen kurucu ailenin elinde bulunmaktadır” diye konuştular.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.