Yüksek tork yoğunluğuna sahip servo motorlar

Makina Magazin - - ÜRÜN - B&R

B&R, 8LS servo motor serisini istikrarlı bir şekilde geliştirmeye devam ediyor. Yeni gövde boyutu 5 olan motorlar, A/B/C uzunluklarında 8LS ürün serisine mükemmel şekilde uyum sağlıyor. Bu motorlar yüksek güç sağlıyor ve bu sayede orta sınıf ürün gamını tamamlıyor. Daha önceki modellerden farklı olarak, motorlar daha küçük montaj boyutları ve geliştirilmiş termik tasarımları ile öne çıkıyor.

Oldukça dinamik olan 8LS serisinin yeni servo motorları aşırı yüksek tork oranına sahip. Özellikle; plastik işleme, baskı makinaları ve servo pompaları gibi alanlardaki uygulamalar için uygun. 142 mm’lik flanş boyutu ile bu motorlar, üstün tork yoğunluğu ile kendilerini gösteriyor. Müşteriler, daha küçük ebatlarda daha yüksek bir performans elde ediyorlar. Söz konusu motorlar, B&r’ın tüm redüktör modelleriyle kombine edilebilir ve böylece, motor redüktör kombinasyonu olarak teslime hazır hale gelir.

8LS serisindeki tüm motorlar, tercihe göre dijital enkoderler ve emniyet fonksiyonlarıyla sunuluyor. 7 gövde boyutuna kadar olan devir varyasyonlarının büyük çoğunluğu için motor ve enkoder kablolarının kombine edilebildiği tek kablo çözümü mevcut. Böylece, kablolama masrafı minimum seviyeye indirilir ve montaj maliyetleri önemli ölçüde azalır.

Yeni gövde boyutu 5 olan motorlar, 8LS servo motor ürün serisini dinamik güç paketi ile tamamlıyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.