Thea Sailing Sığacık’ta

Kuzey Ege’nin, Cunda Adası’nda bulunan tek charter firması Thea Sailing Cunda, Sığacık’taki Teos Marina’da da hizmet vermeye başladı. Üstelik fırsat fiyatlarıyla birlikte.

Naviga - - Charter -

Kuzey Ege bölgesindeki tek yelkenli tekne kiralama firması olarak beş senedir Ayvalık'ın Cunda Adası'nda hizmet veren Thea Sailing Cunda, Sığacık'taki Teos Marina'da ikinci merkezini açtı.

Filosundaki teknelerden bazılarını Teos Marina'ya getiren firma, burada charter hizmetinin yanı sıra yelken eğitimi de vermeye başladı. Thea Sailing, bu seneye özel olarak kiralamalarda % 25 indirim olanağının yanı sıra haftalık kiralamalarda Ayvalık'tan Sığacık'a tek yön imkanı da sunuyor. Sığacık'tan iki farklı rota olanağı bulunuyor: Türk sularında Assos, Bozcaada, Bademli, Foça, Çeşme, Kuşadası; Yunan sularında ise, Midilli, Sakız, Samos adaları.

Thea Sailing Cunda'nın filosunda Beneteau ve Bavaria markalarına ait boyları 38-50 feet (11-15 metre) arasında değişen altı adet yelkenli tekne bulunuyor. En küçüğü üç kamaralı Beneteau Oceanis 38, 2014 yılında Avrupa'da yılın en iyi yatı seçildi. En büyük tekne ise 4+1 kamaralı Beneteau Oceanis 50, 2012 yılında sıfır olarak filoya eklenmiş. Bunların haricinde filoda 40, 42 ve 46 feet boylarında üç tekne ve bir tırhandil bulunuyor. Tekneler kaptanlı ya da kaptansız olarak kiralanabiliyor. Thea Sailing Cunda, kendi kaptanlarıyla Ayvalık bölgesinde günübirlik tur fırsatı da sunuyor.

Teknik ekibi ve deneyimli kaptanlarıyla misafirlerine bir butik otel sıcaklığı yaşatmak isteyen Thea Sailing Cunda, kiralama yapacaklardan teknede bulunacak kişilerin isimlerini, pasaport ve kaptanlık ehliyet bilgilerini talep ediyor. Pasaportunda, Schengen vizesi bulunmayan misafirleri için Midilli'den ek ücret ile kapı vizesi aldırabiliyor. Kapı vizesi alacak olan misafirlerin nüfus cüzdanı ve pasaport fotokopilerini önceden firmaya yollamaları ve yanlarında iki vesikalık fotoğraf götürmeleri gerekiyor.

www.theasailing.com

Samos-posidonian Koyu

Sakız-langada

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.