Mavi market

Issız bir koydasınız ve canınız Türk kahvesi çekti. Ancak teknenizde kalmamış. Eskiden olsa kaderinize razı olup en yakın kara parçasına kadar beklemeniz gerekirdi. Ancak artık durum değişti. Büyük marketler bunun gibi acil ihtiyaçlar için denize açıldı.

Naviga - - Alişverİş -

Carrefoursa Mavi

Gıdadan ev gereçlerine, içecekten tekstile 700 çeşit ürün ve “Teknede ne lazımsa” sloganı ile Göcek koylarında hizmete başlayan Carrefoursa Mavi, teknelerin yanı sıra kara ulaşımı ve elektriği olmayan restoranlara da ulaşıyor.

Göcek’te 1 Haziran tarihi itibarıyla hizmete başlayan Carrefoursa Mavi, her gün belirli bir rota üzerinde ilerleyerek, teknelere alışveriş imkanı sunarken, iletişim kanalları ile organize edilen siparişleri de teslim ediyor. Yaz tatili boyunca 17 farklı koyu içeren rotayı takip ederek teknede tatil yapanların ihtiyaçlarını ayaklarına götürmeyi hedefleyen Carrefoursa Mavi, gıda ürünlerinden temel ihtiyaçlara kadar birçok ürün gamında hizmet sunacak.

Bir gün önceden sipariş edilmek şartıyla balığı bile en taze haliyle sunan Carrefoursa Mavi, Göcek koylarında 30 Eylül’e kadar hizmet verecek.

www.carrefoursa.com

Kipa

2012 yılından beri sunduğu Kipa Marin hizmetiyle deniz turizmi yapan tüm tekne ve charter firmalarının erzak ihtiyaçlarını karşılayan Kipa, bu yaz da deniz meraklılarının lezzet ortağı oluyor. Kipa, hizmet kapsamında Bodrum, Marmaris, Fethiye, Göcek, Kaş, Kalkan, Çeşme ve Alaçatı mağazalarında bulunan ekipleri ile müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri frigolu araçlarla teknelere teslim ediyor. Alışveriş ödemeleri ise mağazalarda, teknelerde veya ofislerde yapılabiliyor. Kipa’nın aynı hizmet çerçevesinde hayata geçirdiği Yachtcard ise yapılan alışverişlerde müşterilere özel indirimler sunuyor. Sigara, dergi, promosyon ürünleri, elektronik ürünler, altın ve alkollü ürünler dışındaki tüm ürünler için geçerli olan %10 tutarındaki indirim ile Kipa müşterileri tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Mayıs ayında yapılan Göcek Yarış Haftası’na sponsor olan Kipa, önümüzdeki yıllarda da desteğini devam ettirerek maddi imkanı yetersiz gençleri deniz ve yelken sporu ile tanıştırmayı da hedefliyor.

www.kipamarin.com

Migros

Gezici market fikrini otobüslerle yıllar önce uygulamaya başlayan Migros, “Size iyi gelecek” sloganıyla yola çıktığı karadaki mağazalar zincirine dünyanın en büyük deniz marketi projesiyle devam ediyor.

www.migros.com.tr

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.